Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Fortuna to sieć bukmacherska organizująca zakłady głównie na wyniki wydarzeń sportowych, ale również wydarzeń społecznych czy politycznych. Rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku i obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci bukmacherskich. Posiada ponad 600 punktów naziemnych i jako pierwsza oferowała możliwość zawierania zakładów online. Przystąpić do gry może każdy pełnoletni, po zarejestrowaniu się na stronie internetowej Fortuny bądź w placówce stacjonarnej. Aby rozpocząć przygodę z typowaniem wyniku musimy jedynie otworzyć konto i wypełnić formularz.

efortuna zakłady

Fortuna oferta

Pomimo dużego zainteresowania społeczeństwa zakładami i sporej liczby bukmacherów w Polsce, jedynie odsetek z nich oferuje rzeczywiście legalne zakłady. Fortuna jako jedna z nielicznych znajduje się w rankingu legalnych bukmacherów online 2018 roku. Legalnością naziemnych bukmacherów nie musimy się przejmować, jednak inaczej ma się to u bukmacherów internetowych. Przed przystąpieniem do zakładu najlepiej sprawdzić czy dany bukmacher zajmuje się swoją działalnością w sposób zgodny z prawem.

Aktualne oferty Fortuny najlepiej sprawdzać na stronie internetowej bukmachera ze względu na jej częste aktualizacje. Mniej więcej co drugi dzień możemy spodziewać się nowych wydarzeń sportowych, których wynik będziemy obstawiać. Oferta Fortuny jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie biorąc pod uwagę polskie rozgrywki sportowe. Warto zapoznać się również z bonusami, jakie Fortuna posiada dla nowych graczy. Zakładając konto internetowe gracz otrzymuje „zakład bez ryzyka” na nasz pierwszy wykupiony zakład. Jeżeli nasz zakład jest obstawiony poprawnie, to wygrana zostaje wpłacona na nasze konto. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot pieniędzy za kupon (do 100 zł). Dodatkowo bukmacher informuje, że żeby wyjść na tym najkorzystniej, powinniśmy zagrać za kwotę 114 złotych. Interesującą ofertą jest również bonus do 400 zł, który mamy szansę otrzymać po wykonaniu przelewu w terminie do 10 dni od rejestracji iKonta. Następnie w ciągu kolejnych 30 dni musimy zagrać za czterokrotność kwoty naszego pierwszego przelewu. Po spełnieniu wszystkich warunków uwzględnionych na stronie Fortuny, gracz uzyskuje bonus w wysokości naszej pierwszej wpłaty.

Fortuna Metody płatności

Środki wpłacamy poprzez doładowanie naszego iKonta. Możemy to zrobić za pomocą kilku sposobów, takich jak:

  • Mobilne doładowanie konta bezpośrednio na stronie Fortuny.
  • Doładowanie konta gotówką w punkcie stacjonarnym
  • Doładowanie konta kartą płatniczą w punkcie stacjonarnym
  • Doładowanie konta za pomocą przelewu bankowego, przy czym należy pamiętać, że to jak szybko pieniądze wpłyną na nasze konto zależy tylko i wyłącznie od banku, z którego przelew wykonujemy.

eFortuna Kod Promocyjny 2018

Zarejestruj się w Fortuna z naszego linka i odbierz: 100 + 400 PLN na start

 

eFortuna Materiał Promocyjny

eFortuna Strona Internetowa

efortuna bukmacher

Fortuna Opinie

W internecie znajdziemy wiele opinii na temat Fortuny, głównie pozytywnych. Te, które widziałem najczęściej wychwalają legalne działania bukmachera. Wielu użytkowników cieszy się szeroką ofertą zakładów proponowanych przez Fortunę oraz możliwością obstawiania wyników LIVE. Dużym plusem jest również pomocny support i przejrzysta strona internetowa, dzięki której nie zgubimy się wśród tak dużej gamie zakładów.

 

Fortuna Online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. – legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

tagi: bukmacher fortuna, efortuna, efortuna bukmacher, efortuna oferta, efortuna oferta na dziś, efortuna wyniki, efortuna zakłady bukmacherskie, fortuna, fortuna bukmacher, fortuna oferta, fortuna oferta na dziś, fortuna oferta na jutro, fortuna zaklady bukmacherskie, fortuna zakłady, fortuna zakłady bukmacherskie, fortuna zakłady bukmacherskie oferta, oferta fortuna, www efortuna, www efortuna pl oferta, www fortuna, zakłady bukmacherskie fortuna, zakłady fortuna

Fortuna Zakłady Bukmacherskie
5 (100%) 1 vote