Bonusy Bukmacherskie 2020 – Promocje

 

Czym są bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie należą do najpowszechniejszych metod, których używają legalni operatorzy sportowi zakładów wzalejmnych, w celu wypromowania swoich osób. Każda z takich właśnie firm dba o to, żeby jej oferta była korzystniejsza, aniżeli te, jakie posiadają konkurencyjne firmy. Wybierając jednakże bukmachera o najwyższym bonusie powitalnym musimy być zawsze ostrożni, ponieważ bardzo często jest tak, że z pozoru najkorzystniejsza ofertę, może się okazać mniej korzystna, aniżeli inne.

Bonusy bukmacherskie – rodzaje

Każda osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę z zakładami online, bez wątpienia może poczuć się zdezorientowana ilością rozmaitych bonusów, jakie do zaoferowania mają działające na rynku firmy bukmacherskie. Bonusy te bardzo często tylko minimalnie różnią się od siebie. Niezwykle istotnym słowem, w przypadku bonusów jest „depozyt”, a konkretniej bonusy bez depozytu oraz od depozytu. Należy zwrócić uwagę, że poza jednym słowem, bonusy te dzieli praktycznie wszystko. Pierwszy ze wspomnianych bonusów, a więc bonus od depozytu jest udzielany od wielości dokonanej wpłaty. Zawsze są to najkorzystniejsze bonusy, jakie oferują firmy bukmacherskie, a ich wartość zazwyczaj sięga 100% od pierwszej dokonanej wpłaty. Natomiast bonusy od depozytu, zazwyczaj nie są takie korzystne i przysługują głównie za fakt zarejestrowania konta u danej firmy. Czasem jednakże może się zdarzyć, że aby uzyskać ten właśnie bonus, konieczne jest dokonanie wpłaty na konto, ale w przypadku tego bonusu, jego wartość nigdy nie jest uzależniona od wielkości dokonanej wpłaty. Kolejnym rodzajem bonusów, są tak zwane zakłady bez ryzyka, które to nie należą do bonusów często spotykanych, jak bonusy wspomniane wyżej, ale zasady na podstawie których są one udzielane, są bardzo korzystne, zwłaszcza, że związane są one z bardzo dobrymi z punktu widzenia typera zasadami obroty, głównie są one przyznawane w formie cashback, w związku z tym, jeżeli chcemy uzyskać zwrot, to jesteśmy zmuszeni najpierw typować zakład za własny wkład.

Bonusy poszczególnych bukmacherów

Fortuna Bonus

bonusy bukmacherskie fortunaTa właśnie firma bukmacherska oferuje dwa programy powitalne. Zaliczyć do nich możemy ofertę VIP, która jest znacznie lepsza, aniżeli oferta standardowa, która dostępna jest na stronie tego bukmachera. Oferta rejestracyjna nie jest najkorzystniejsza na rynku, jednakże charakteryzują ją niebywale korzystne warunku obrotu, gdyż w pierwszym wypadku nie musimy w ogóle dokonywać obrotu, a jeżeli chodzi o drugi przypadek, to wymagane jest wyłącznie czterokrotne obrócenie kwoty po kursie minimalnym, który wynosi 1.90.

LV BET Bonus

Ta właśnie firma funkcjonuje na polskim rynku zaledwie od dwóch lat, jednakże obecnie może poszczycić się ogromną popularnością wśród typerów z naszego kraju. Bez wątpienia na tle konkurencyjnych bukmacherów wyróżnia ją to, że bonus powitalny można uzyskać na niebywale korzystnych zasadach, wynosi on 1500 zł, jak również LV BET oferuje bardzo atrakcyjne warunki obrotu, a mianowicie wystarczy uzyskanymi środkami obrócić tylko dwa razy, po kursie, który wynosi co najmniej 2.0.

TOTOLOTEK bonus

Ta właśnie firma bukmacherska działa na polskim rynku już od wielu lat, powstała ona w latach 90-tych. Pomimo tego, że bukmacher ten jest bardzo popularny, to wciąż wprowadza on bardzo korzystne bonusy dla wszystkich swoich użytkowników. Obecnie totolotek oferuje bonus powitalny, który wynosi do 1000, jak również freebet o wartości 20 zł.

MILENIUM bonus

Firma ta funkcjonuje na rynku od ponad piętnastu lat i od samego początku wprowadzenia na polski rynek oferuje bardzo atrakcyjne bonusy powitalne dla wszystkich graczy. Aktualnie każdy nowy typer uzyskuje tradycyjny bonus 100% od  depozytu o wartości 760. Można nim obrócić tylko cztery razy po kursie 3.0. Trzeba jednakże pamiętać o tym, że istnieje dzienny limit wykorzystania tego bonusu, który wynosi 10%.

FORBET bonus

Ten bukmacher został zalegalizowany w Polsce 2016 roku i od tego czasu jego popularność cały czas rośnie. Ostatnio firma ta wprowadziła bonus powitalny przyznawany aż od trzech pierwszych depozytów, którego łączna wartość może wynieść nawet 1200 zł.

ETOTO bonus

Pomimo tego, że ta właśnie firma bukmacherska działa jak polskim rynku już od wielu lat, to jednakże popularność zaczęła zdobywać dopiero pod koniec 2017r. Ten bukmacher dokonał rewolucyjnych zmian w zakresie wszystkich świadczonych przez siebie usług. Między innymi firma ETOTO wprowadziła kilka bonusów powitalnych, w tym także możliwość otrzymania bonusu do depozytu, którego wartość może wynieść nawet 500 zł. Pomimo tego, że jest to całkiem niezła kwota, to zniechęcić mogą jednakże wymagania, co do uwolnienia tychże środków, ponieważ musimy obrócić czterokrotnie sumą pierwszego depozytu oraz bonusu, który został do niej przyznany.

STS

Bez wątpienia należy od do jednej z najpopularniejszych firm bukmacherskich, jakie działają w Polsce, jednakże nie oferuje on korzystnych bonusów, ponieważ maksymalna wysokość bonusu do depozytu, jaki możemy otrzymać, to 500 zł, jednakże plusem jest to, że możemy nim obrócić 3 razy po kursie 1.90.

 

Zakłady bukmacherskie online w pigułce a bonusy

Zakłady bukmacherskie cieszą się stale rosnącą popularnością na całym świecie, choć sama forma hazardu ma swoje korzenie u samych początków cywilizacji ludzkiej. Na dzień dzisiejszy pojęcie zakładu bukmacherskiego jest bardzo szerokie. Istnieje niesamowicie wiele dziedzin sportowych oraz życiowych, które stanowią podstawę oferty zakładów bukmacherskich. Krótko mówiąc, rynek bukmacherski jest niesamowicie szeroki, a możliwości pod kątem stawiania zakładów jest niebywale dużo, a ich liczba ciągle rośnie.
W Polsce, w 2017 roku została wprowadzona regulacja ustawy antyhazardowej, która dość mocno odbiła się na rynku bukmacherskim w naszym kraju. Nowelizacja ustawy sprawiła, że świat zakładów bukmacherskich w internecie uległ diametralnej zmianie. Podatek narzucony odgórnie sprawił, że sporo wielkich marek wycofało się z terytorium Polski, pozostawiając pole do popisu dla nowych, legalnych w świetle prawa bukmacherów, których liczba w Polsce stale rośnie, ale już na chwilę obecną człowiek ma z czego wybierać. Szczególnie kuszące dla nowych graczy są wszelakiej maści bonusy dla nowych graczy, co znacząco przyczynia się do popularyzacji zakładów bukmacherskich online.

Bonusy bukmacherskie online – jakie wybrać ?

Pojęcie bonusu z samej definicji powinno być jasne. Bonus jest po prostu dodatkiem oferowanym przez usługodawcę – w tym przypadku zakład bukmacherski – w ramach nawiązania współpracy, jaką jest obstawianie zakładów wzajemnych w danym zakładzie bukmacherskim w przyszłości. Na przestrzeni lat perspektywa bonusów bukmacherskich stała się niesamowicie szeroka, co najlepsze dla graczy – opcji bonusowych stale przybywa. Każdy z bukmacherów różni się od siebie bonusami jakie oferuje, a w przypadku podobnych bonusów są one objęte odrębnym regulaminem. Byłoby to zbyt proste, gdyby poszczególne zakłady bukmacherskie oferowały identyczną ofertę bonusową, stąd poszczególne bonusy bukmacherskie – mimo tej samej idei – różnią się od siebie regulaminem, który zwykł np. regulować kwoty uprawnione do bonusy, ewentualny wymóg obrotu podstawy celem wypłaty, ilość zdarzeń na jednym kuponie lub kurs minimalny. Różnorodność tych czynników sprawia, że spośród z pozoru podobnych bonusów każdy może wybrać jedną z opcji – idealną dla siebie, bądź skorzystać z każdej – aby wybrać tą najlepszą.
Do popularnych bonusów bukmacherskich możemy zaliczyć przede wszystkim “bonus od pierwszego depozytu“. Ta forma gratyfikacji polega na pomnożeniu wpłaconej sumy poprzez odpowiedni czynnik, po czym środki dodatkowe zostają przetransportowane na konto gracza. Ten rodzaj bonusu cieszy się popularnością u osób obracających większe sumy pieniędzy na konto gracza. Niestety, rzadko zdarza się, aby ta forma bonusu gwarantowała realne środki. Z reguły, kwota bonusu jest wypłacana w środkach bonusowych, które mogę zamienić się na realne pieniądze po spełnieniu wymaganego obrotu. W gruncie rzeczy jest to najczęściej proponowany bonus w większości zakładów bukmacherskich online. Jest to bez wątpienia ciekawa i lukratywna opcja, jednakże wymaga ona przynajmniej minimalnej wpłaty środków na konto gracza w serwisie internetowym wybranego przez nas zakładu bukmacherskiego. Zupełnym przeciwieństwem tego rodzaju bonusów są bonusy, które nie wymagają wkładu własnego i to one cieszą się największym poparciem graczy z całego świata.

Freebet bez depozytu na start – najpopularniejszy bonus ?

Darmowe zakłady to niesamowicie ceniona przez graczy forma bonusu. Bez względu na wszelkie okoliczności, możliwość postawienia darmowego zakładu kusi niemal każdego, kto interesuje się jakąkolwiek dziedziną sportu. Bonus w tej postaci jest jasny i prosty. Zakłady bukmacherskie dają graczom możliwość jednorazowego postawienia zakładu wzajemnego bez inwestowania wkładu własnego. Ujmując ściślej, bukmacher ofiaruje środki z własnej kieszeni na rzecz zakładu postawionego przez gracza, gwarantując wygraną w razie pozytywnego rozliczenia kuponu, bez jakichkolwiek konsekwencji w razie porażki. “Freebet” – bo tak z języka angielskiego określa się pojęcie darmowego zakładu – dla nowych graczy oferowany jest z reguły często, jednakże podobnie jak w przypadku bonusów od depozytu zdarza się, że stawka danego zakładu (w razie wygranej) musi zostać obrócona X razy, aby środki stały się realnymi, tj. możliwymi do wypłaty. Jest to tylko jeden z przykładów funkcjonowaniu regulaminu w zakresie darmowych zakładów, jednakże bardzo często zakłady bukmacherskie oferują ów typ bonusu bez wymagania jakiegokolwiek obrotu – w tym przypadku wygrana od razu kwalifikuje się do wypłacenia realnych środków.

Zakład bez ryzyka – o co w nim chodzi ?

Dla wielu osób zakłady bukmacherskie to sposób na życie, dla innych jest to zabawa. Chcąc nie chcąc, mamy tu do czynienia z hazardem – bez względu na perspektywę. Hazard wiąże się z ryzykiem, do którego należy podchodzić w sposób odpowiedzialny i przemyślany. Owe ryzyko często stanowi największą barierę względem obstawiania dużych sum pieniędzy, stąd zakłady bukmacherskie często oferują graczom tzw. zakłady bez ryzyka.
Zakład bez ryzyka to znany rodzaj bonusu, którego działanie wynika z samej nazwy. Zakładem bez ryzyka określa się rodzaj bonusu, wedle którego gracz otrzymuje możliwość postawienia sumy pieniędzy określonej w regulaminie mając gwarancję, że w przypadku nietrafienia kuponu, tj. przegranej, środki zostaną zwrócone na konto gracza. Nie da się ukryć, że opcja ta szczególnie kusi osoby, które nie zwykły inwestować horrendalnych sum pieniędzy w zakłady bukmacherskie, a jednorazowa możliwość gry bez ryzyka o stratę środków kusi i pozwala spać spokojnie. Jeśli chodzi o ten rodzaj zakładu, regulamin obejmuje raczej minimalną ilość zdarzeń, bądź kurs kupony – ewentualnie pojedynczych zdarzeń na danym kuponie zawartych. W przypadku tych bonusów, gracz jest w stanie dobitnie odczuć wpływ nowelizacji ustawy antyhazardowej z 2017 roku, wedle której stawka każdego zawieranego zakładu jest objęta podatkiem wysokości 12% od postawionej sumy. W przypadku zakładów bez ryzyka w legalnych zakładach bukmacherskich na terenie Polski, zwrócona stawka przegranego zakładu bez ryzyka jest pomniejszona o dwunastoprocentowy podatek. Nie powinno stanowić to jednak problemu ponieważ osoba decydująca się na korzystanie z usług zakładów bukmacherskich na terenie Polski powinna świadomie uiszczać prawnie narzuconą daninę – zarówno w przypadku 12% podatku od stawki zakładu, jak dziesięcioprocentowego podatku od wygranej przekraczającej przeszło dwa tysiące złotych.

Bonusy na tablety i smartfony

Jeszcze nie tak dawno zakłady bukmacherskie debiutowały na łamach internetu używanego za pomocą komputerów. Wówczas była to absolutna nowość, świadcząca o nadejściu nowoczesnych czasów XXI wieku. Dziś – mimo krótkiego upływu czasu – rozwój technologii sprawił, że każdy z nas w swojej kieszeni posiada podręczny minikomputer, jakim bez wątpienia jest tablet, bądź jeszcze mniejszy smartfon. Bieg czasu skonsolidowany z pędem rozwoju technologicznego sprawił, że zakłady bukmacherskie łatwo i szybko przeniosły się również na sferę urządzeń mobilnych, dając pełen dostęp do usług z zakresu zakładów wzajemnych, czy kasyn internetowych w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu z dostępem do internetu.
W związku z wejściem w życie aplikacji mobilnych poszczególnych bukmacherów, każda z firm sukcesywnie oferuje ciekawe bonusy bukmacherskie – zarówno dla nowych, jak stałych graczy – którzy korzystają z aplikacji mobilnej w swoim telefonie, bądź tablecie. Do popularnych bonusów otrzymywanych za aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej należą darmowe zakłady – freebety, które jak ww. cieszą się niesamowitą popularnością wśród graczy z całego świata. Oprócz nich rozdawane są np. różnego rodzaju vouchery, czy kody promocyjne dające możliwość uzyskania dodatkowych korzyści wynikających z tytułu użytkowani aplikacji zakładu bukmacherskiego na urządzeniach mobilnych.

Który bukmacher ma najlepsze promocje?

Na dzień dzisiejszy na terenie Rzeczpospolitej Polski możemy spotkać się z kilkoma flagowymi firmami z dziedziny zakładów bukmacherskich. Do najpopularniejszych należą: STS, Fortuna, Totolotek,LVBet, ETOTO, iForbet czy nowo powstały PZBuk. Każdy z poszczególnych usługodawców oferuje różnorodne bonusy bukmacherskie i ciężko stwierdzić, który z bukmacherów ma aktualnie najlepsze promocje dla graczy. Warto jednak mieć na uwadze, że poszczególne zakłady bukmacherskie online różnią się od siebie “klimatem”, interfejsem wizualnym, który wpływa na komfort gry, poszczególnymi kursami, a przede wszystkim ofertą. Bardzo dobrym przykładem na różnorodność jest np. LVbet. Ten bukmacher koncentruje swoją ofertę na wielu nietuzinkowych wydarzeniach i bardzo szerokiej ofercie e-sportu, więc sprawdza się doskonale w przypadku osób pragnących typować sporty gamingowe. W porównaniu do LVbet, eFortuna, bądź STS to bukmacherzy nastawieni stricte na ofertę z zakresu sportu, koncentrując się na znanych sportach jak piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie czy tenis, jak również na mniej rozchwytywanych dziedzinach jak np. skoki narciarskie, golf, krykiet, a nawet lacrosse. Słowem rzecz ujmując, każdy bukmacher różni się od siebie i wybór najlepszego jest w pełni indywidualny.
Jeśli spojrzeć na kwestię bukmachera, który ma najlepsze promocje, sprawa ma się dokładnie tak samo. Nie da się jednolicie określić najlepszego bukmachera pod jakimkolwiek kątem. Nie da się jednak ukryć, że w perspektywie bonusów na przód wysuwa się LVBet, dający stosunkowo sporo możliwości, jak iForbet – bukmacher stale obdarowujący swoich klientów różnorodnymi bonusami i okazjonalnymi promocjami. Nie jest to jednak żadna reguła, ponieważ zakłady bukmacherskie idą łeb w łeb, a bonusy bukmacherskie stanowią bardzo lukratywną opcje dla potencjalnych klientów.

Pamiętaj graj odpowiedzialnie. Decydując się na grę w zakładach bukmacherskich należy wykazywać się pełną odpowiedzialnością. Należy pamiętać, że hazard uzależnia równie mocno jak środki psychoaktywne jak np. alkohol i niesie za sobą różnorodne skutki. Zakłady bukmacherskie dają możliwość ustalenia niezbędnych limitów, które pozwolą rozsądnie rozporządzać czasem spędzonym na zakładach wzajemnych, jak również wkładem własnym. Tekst ma charakter opisowy i nie ma na celu nakłaniać do hazardu osób trzecich.

 

Oceń Bukmachera
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *