Etoto Kod Promocyjny 2020 VIP

Bukmacher eToto zadebiutował w Polsce w 2011 roku. Mimo długiego stażu, jest to jeden z mniejszych bukmacherów. Ostatnimi czasy jednak eToto zaczęło się poważnie rozwijać, zmienił stronę internetową i podpisał umowy promocyjne z kilkoma znanymi w Polsce sportowcami.

etoto zakłady

Czy eToto to legalny bukmacher?

eToto jest w 100% legalnym bukmacherem. Posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu granie w nim jest w pełni bezpieczne i nawet w przypadku dużych wygranych nie grożą nam żadne konsekwencje.

Etoto – firma z Warszawy posiadająca zezwolenie Ministra Finansów od 28 listopada 2014 roku, posiadająca 43 punkty stacjonarne rozłożone na terenie Polski. Numer licencji: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17

eToto Oferta

Obecnie oferta eToto jest naprawdę bogata. Znajdziemy tu zarówno najpopularniejsze dyscypliny takie jak piłka nożna, siatkówka, tenis itp. a także te mniej znane w naszym kraju jak surfing czy netball. Bez problemu obstawimy także coraz bardziej popularniejszy E-sport. Większość sportów posiada bardzo rozbudowaną ofertę, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie obstawiania zdarzeń do danego czasu, strzelców bramek itp.

Na wyróżnienie zasługują natomiast kursy, które są bardzo wysokie i wyróżniają się pozytywnie na tle innych legalnych polskich bukmacherów. Szczególnie dobre kursy znajdziemy na zakłady dotyczące polskiej ekstraklasy.

Jeśli chodzi o zakłady live, to bukmacher oferuje imponującą wręcz liczbę 20 tysięcy zakładów live dostępnych w ciągu miesiąca.

Strona bukmachera jest bardzo intuicyjna i czytelna.

eToto Kod Promocyjny 2020

eToto oferuje znakomite bonusy dla nowych użytkowników. Pierwszym z nich jest bonus 200% od 1 depozytu. Możemy dostać 100zł wpłacając jedynie 50zł. Jeszcze ciekawszy wydaje się bonus dla drugiego depozytu. Otrzymujemy podwojenie wpłaconej stawki aż do kwoty 900zł! Oznacza to, że przelewając na konto bukmachera 950zł, otrzymujemy dodatkowe 1000zł w prezencie.

Bukmacher oferuje również bardzo ciekawe bonusy dla swoich stałych użytkowników (szczególnie dla pechowców). Osoby, które obstawiają zakłady live w nocy i w weekendy mogą raz w tygodniu otrzymać freebeta o wartości 50zł. Jedynym wymogiem jest przegranie zakładu obstawionego za kwotę 100zł po odpowiednim kursie.

Takie same zasady obowiązują dla osób stawiających polską ligę i zakłady na sumę goli. Dodatkowo, wszystkie te freebety możemy otrzymać raz na tydzień. Co to oznacza? To, że nawet rzadko obstawiający gracze mają możliwość w miarę bezpiecznego obstawiania, bo w razie niepowodzenia dostają drugą szansę na to, by odzyskać pieniądze.

Dodatkowe bonusy mają także osoby obstawiające zakłady przez aplikację mobilna.

Aktualne promocje: 

eToto Oferta powitalna
eToto Nocne Granie
eToto Typuj naszą Polską Ligę

eToto aplikacja mobilna

eToto nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej, ale ich strona jest świetnie dostosowana do stawiania zakładów przez urządzenia mobilne.

eToto Zakłady Bukmacherskie Metody płatności

Pieniądze możemy wpłacać za pomocą procesora płatności Przelewy24, a także przy użyciu kart Mastercard i VISA. Pieniądze bez problemu wypłacamy na konto bankowe podane przy rejestracji.

etoto Strona internetowa

etoto bukmacher strona

eToto Bukmacher opinie

Dotychczas eToto uważany był za dość przeciętnego bukmachera, który wyróżniał się tylko dobrymi kursami. W chwili obecnej większość minusów została naprawiona i oferta znacznie się poszerzyła. Bukmacher ten może już teraz spokojnie stawać w szranki z najpopularniejszymi polskimi bukmacherami.

Rejestracja z bonusem zakłady bukmacherskie eToto

tagi: bukmacher etoto, etoto, etoto bukmacher, etoto oferta, etoto zakłady, etoto zakłady bukmacherskie, oferta etoto, zakłady bukmacherskie etoto, zakłady etoto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *