Forbet Kod Promocyjny 2020 VIP

O firmie Forbet

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to polska spółka handlowa z siedzibą w Warszawie zajmująca się działalnością bukmacherską. Spółka rozpoczęła działalność w 2016 roku. W 2018 roku firma uzyskała pozwolenie na prowadzenie działalności naziemnej, a w sierpniu tego samego roku otworzyła pierwsze punkty stacjonarne przyjmowania zakładów wzajemnych. Firma forBET jest sponsorem wielu klubów sportowych m.in żużlowego Włókniarza Częstochowa czy piłkarskiego Śląska Wrocław.

Forbet zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie forBET

Lista bukmacherów prowadzących legalną działalność w Polsce nie jest zbyt długa. Znajduje się na niej firma forBet zakłady bukmacherskie, która jest licencjonowanym operatorem. Oznacza to, że korzystanie z jej usług bukmacherskich jest w pełni legalne i bezpieczne. Warto zaznaczyć, że polskie prawo wymaga od przedsiębiorców prowadzących tego typu działalność uzyskania licencji, która uzyskiwana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku w Ministerstwie ds. Finansów. Te wymogi formalne zostały spełnione przez firmę forBET co pozwala jej na prowadzenie w pełni legalnej działalności na terytorium Polski.

Forbet Oferta

Firma oferuje możliwość stawiania zakładów wzajemnych, w których należy odgadnąć wyniki wydarzenia sportowego. Dla przykładu można podać tutaj wskazanie zwycięzcy w meczu siatkarskim pomiędzy Polską i Brazylią podczas mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn, a następnie przy odrobinie szczęścia wygranie określonej sumy pieniędzy, której wysokość zależna jest od kwoty, która została postawiona  oraz kursu, który dotyczy zwycięskiego wariantu. Najpopularniejsze zakłady w forBET dotyczą sportów takich jak: piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej na lodzie itd. Warto zaznaczyć, że firma forBET daje możliwość obstawiania rozgrywek sportowych z tzw. niższej półki z całego świata np. piłkarskiej 2. ligi belgijskiej.

Forbet kod promocyjny

Nowi gracze posiadający biorący udział w ofercie forBET zakłady bukmacherskie i posiadający kod promocyjny, mają możliwość zgarnięcia dodatkowych środków pieniężnych. Wystarczy się zarejestrować, a następnie dokonując trzech depozytów można otrzymać bonus za każdy z nich. Za pierwszy 100%, za drugi 75%, a trzeci 50 % od wpłaty. Maksymalny bonus wynosi 400 zł. Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 1200 zł . Oferta trwa do 30. listopada 2018 roku.

Oferta 2020:

Zarejestruj się w Forbet z naszego linka i odbierz: Bonus na start: 100% + 75% + 50% do 2000 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Jak wykorzystać forbet kod promocyjny ?

Po każdym depozycie użytkownik automatycznie dostaje bonus, który jest przypisywany do jego konta. Zostaje on zablokowany do momentu wykorzystania środków znajdujących się w depozycie. Wysokość kwoty minimalnej depozytu została ustalona na 20 zł. W celu odblokowania bonusu należy dokonać co najmniej jednokrotnego obrotu depozytem po kursie całkowitym, którego wartość musi wynosić co najmniej 2.0. Ilość kuponów jest nieograniczona, ale ich wartość musi odpowiadać zdeponowanej kwocie. Wypłacenie bonusu staje się możliwe pod warunkiem, że dokona się czterokrotnego obrotu, który zawiera kupony posiadające minimalnie 3 wydarzenia o kursie 1.30 lub wyższym. Od aktywacji bonusu użytkownicy mają 30 dni na dokonanie obrotu.

Płatności w iforBET.pl

Wpłat w iforBET.pl zakłady bukmacherskie można dokonywać za pomocą przelewu bankowego, PayU, Dotpay, Tpay.com, Paysafecard, Skycash, a także kartą kredytowa za pomocą systemu Dotpay. Minimalna wpłata to 1 zł. Jeżeli chodzi o wypłaty to są one dokonywane na rachunki bankowego obstawiających. Wypłata pieniędzy zajmuje średnio do 3 dni roboczych. Najniższą kwotę jaką można wypłacić to 1 zł. ForBet nie pobiera opłaty od wypłaty pieniędzy.

forBET Opinie

Atrakcyjne bonusy budują silna pozycje forBET zakłady bukmacherskie na rynku firm bukmacherskich. Wiąże się to z pozytywnymi opiniami ze strony użytkowników. Niestety firma posiada swoje mankamenty, które zapewne wiążą się ze stosunkowo krótkim stażem. Należy tutaj wskazać mało atrakcyjny system płatności. Mimo to firma forBET cieszy się szacunkiem swoich klientów, a prostota i przejrzystość portalu internetowego wpływa na pozytywny odbiór tego bukmachera w Polsce.

Forbet Zakłady Bukmacherskie Strona Internetowa

forbet kod promocyjny

forbet kod promocyjny Promo

BONUSY BUKMACHERSKIE W FORBET

Bukmacher forBET powinien zostać pochwalony za odpowiednio przygotowaną ofertę promocyjną, ponieważ jest ona zdecydowanie zachęcająca dla chcących skorzystać z oferty zakładów bukmacherskich u wspomnianego powyżej operatora zakładów wzajemnych. Dokonanie rejestracji w forBET to bardzo prosta, a przy tym dosyć szybka procedura. Wystarczy, iż nowy gracz wpisze swoje własne dane, podając przy tym specjalny kod rejestracyjny, aby mógł w pełni korzystać z tego, co tenże bukmacher przygotował dla swoich klientów.  Na stronie internetowej iforBET można znaleźć dużo ciekawych opcji. Warto jednakże zwrócić uwagę na to, co operator forBET będzie w stanie zaoferować zaraz po dokonaniu rejestracji. Każdy z graczy może odebrać bonus powitalny, który zawiera w sobie trzy pierwsze depozyty. Jak on funkcjonuje? Najczęściej bonusy powitalne dają nam dużą kasę po tym, jak wpłacimy jeden z depozytów, robiąc z niego okazję, ale niestety wyłącznie jednorazową. Nie każdy z graczy może otrzymać już na starcie do 1200 złotych na własne konto. Zatem bonus powitalny u tego bukmachera różni się nieco od tego, co zwykle są nam w stanie zaoferować inni legalni bukmacherzy. Dzięki wyżej wymienionej promocji można otrzymać do 2000 złotych bonusu od trzech pierwszych depozytów. Pierwszy depozyt stanowi opcję 100 procentowego bonusu od dokonanej przez gracza wpłaty maksymalnie do 1000 złotych. Drugim depozyt to 75 procent od dokonanej wpłaty, zaś za trzeci można otrzymać 50 procent więcej od dokonanego depozytu. Dwie ostatnie opcje to możliwość otrzymania maksymalnego bonusu a wysokości 500 złotych, zatem nowy gracz może dostać do 2 tysięcy złotych na samym początku. Jeśli chcemy dokładniej zapoznać się z warunkami promocji, wystarczy przeczytać jej regulamin, który zamieszczono do wglądu na stronie internetowej bukmachera forBET.

ForBeT posiada nie tylko bardzo dobrą opcję zakładów bukmacherskich. Wyróżnia się również innymi i wartymi uwagi graczy bonusy. Jeśli graczom nie wystarczają kody promocyjne i bonusy powitalne, warto będzie także odebrać bonusy w innej postaci. A wyżej wspomniany bukmacher posiada całkiem sporo ofert, które mogą zainteresować graczy. Jeśli na przykład są oni fanami NBA, możliwe będzie otrzymanie do 1,5 tysiąca złotych na poczet Ligii Mistrzów. Wystarczy, iż będziemy grać w tak zwane kupony AKO, które umożliwiają graczom wspięcie się na wysokie miejsca w rankingu, a im wyższe miejsce się osiągnie, tym bardziej atrakcyjna może być oferowana nagroda.

Bukmacher forBET przewidział również dla swoich graczy specjalny bonus, o ile będą bardzo aktywni, a do tego będą mieć w danym dniu swoje najważniejsze święto, jakim są ich urodziny. Każdy spośród graczy, który wykazuje się dużą aktywnością na stronie internetowej bukmachera forBET, może otrzymać prezent. Bonus na urodziny to bonus bez depozytu w kwocie 20 złotych (gracze mają tylko 14 dni na poczet wykorzystania tego rodzaju bonusu). Do dyspozycji graczy jest cała oferta różnych zakładów, w wypadku których mogą bez problemu wykorzystać własny freebet, który wcześniej otrzymają od bukmachera forBET. Tego rodzaju promocja będzie dostępna dla graczy bez konieczności wpisywania przez nich jakichkolwiek kodów bonusowych, niemniej jednak tyczy się ona tylko i wyłącznie osób, które w przeciągu ostatnich trzech miesięcy wpłacili 2×50 złotych (100 zł depozytu to minimalna kwota, która kwalifikuje do otrzymania bonusu) i dokonali przy tym choćby jednego obrotu wpłaconym depozytem. Zasady w takim wypadku są niezwykle łatwe, dlatego wartym pochwalenia pozostaje fakt, że forBET oferuje swoim graczom aż 20 złotych freebetu. Jak można się przekonać, kwota bonusu jest dosyć zachęcająca i w dodatku nie będzie nam potrzebny żaden kod promocyjny, żebyśmy mogli odebrać bonus urodzinowy i wykorzystać go obstawiając dzięki niemu zakład, jak chociażby Ligę Mistrzów.

SPECJALNA OFERTA NA START

Zarejestruj się w Forbet z naszego linka i odbierz: Bonus na start: 100% + 75% + 50% do 2000 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Właściciel bukmachera forBET już na samym początku swojej działalności zadecydował, że formularz rejestracyjny znajdujący na stronie internetowej buka będzie zakończony polem, w którym zupełnie nowy gracz ma szansę wpisać kod promocyjny. Kod ten stanie się przepustką do odblokowania dodatkowych bonusów, które są przeznaczone wyłącznie dla wybranych użytkowników. Takie kody nowi gracze mogą otrzymać jeszcze na etapie zapoznawania się z informacjami na temat danego bukmachera w internecie. Jeśli gracze wpiszą właściwy kod w przeznaczonym do tego celu miejscu, mogą otrzymać na przykład tak zwany zakład bez ryzyka do kwoty na poziomie 100 złotych, ale i też bonus od złożonego depozytu do 2000 złotych i jeszcze 100 złotych po tym, jak postawi się zakłady o wartości przynajmniej 100 złotych. Na ogół gracze mają do dyspozycji tylko i wyłącznie 200 złotych od trzech wpłaconych depozytów. Warunki obrotu dotyczące super bonusu zostaną opisane trochę niżej. Jeśli gracze chcą zaś wypłacić środki bonusowe od wpłaty muszą obrócić wspomnianym powyżej bonusem przynajmniej 4 razy po kursie minimum 1.30.

Znajdzie się także oferta specjalna, która spodoba się na pewno fanom e-sportów, promocja na zakład bez ryzyka i na cashback. Każdy, kto postanowi założyć konto u buka forBET, korzystając przy okazji z jego oferty promocyjnej będzie na pewno zadowolony.

JAK ODEBRAĆ WYŻSZY BONUS POWITALNY?

Zarejestruj się w Forbet z naszego linka i odbierz: Bonus na start: 100% + 75% + 50% do 2000 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Odebranie wyższego bonusu powitalnego będzie związane z koniecznością przejścia do bukmachera forBET dzięki kliknięciu w odpowiedni baner z promocją i oczywiście wpisania aktualnego kodu promocyjnego, który odpowiedzialny będzie za aktywowanie dodatkowych bonusów. Dzięki takiemu postępowaniu możliwe staje się uruchomienie premii do wykorzystania przy zakładach bukmacherskich. Miejmy jednakże zawsze na uwadze, że z takiej promocji mogą korzystać tylko i wyłącznie gracze z Polski, którzy są pełnoletni.

Forbet PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 PLN

Następny ciekawy bonus u bukmachera forBET to zakład bez ryzyka nawet do kwoty 100 złotych. Jeśli gracze będą rejestrować się na stronie internetowej bukmachera forBET przy użyciu kodu promocyjnego, mają szansę uzyskać możliwość obstawienia tak zwanego bezpiecznego zakładu. Dzięki temu ich pierwszy zakład, po tym jak dokonają rejestracji i wpłaty depozytu będzie ubezpieczony i w chwili, kiedy kupon będzie niestety przegrany, gracz otrzyma zwrot depozytu (tak zwany cashback) na indywidualne konto gracza. Pamiętajmy jednak, że jest on ograniczony do 100 złotych. Nie można jednakże traktować takiego rodzaju zakładu jako freebetu 100 złotych, ponieważ tak dokładnie ujmując nie jest to w pełni darmowy zakład. Jeśli pragniemy otrzymać taki właśnie bonus, konieczne stanie się wpłacenie przez nas właściwego depozytu. Oczywiście wszystko ma swoje zalety, ale też niestety i wady. Największym minusem tego bonusu jest to, że będzie on zwracany automatycznie. Trzeba nawiązać kontakt z działem marketingowym, aby otrzymać wspomniany wyżej zwrot stawki. Miejmy jednakże zawsze na uwadze, iż taki forBET bonus może wydawać się niezwykle atrakcyjny dla graczy i pozwala im na przeznaczenie sporych środków na obstawienie pierwszego zakładu bez jakiegokolwiek obawy, że przepadną one w razie, gdyby zakład nie był wygrany. Zatem doskonałym pomysłem pozostaje skorzystanie z możliwości, które oferuje nam zastosowanie tzw. zakładu bez ryzyka.

Forbet BONUS OD WPŁATY DO 2000 PLN + 100 PLN EKSTRA

Po tym, jak potencjalni gracze wpłacą swój depozyt, który wynosi więcej niż minimalne 100 złotych, mogą otrzymać dodatkowo 100 procent od tejże wpłaty. Możliwe staje się także otrzymanie kolejnych 100 złotych ekstra, jeśli gracze posiadają specjalne kody promocyjne. Przykładowo, jeśli gracze wpłacą 200 złotych, mogą otrzymać kolejne 200 złotych jako bonus od depozytu, ale i też 100 złotych razem z kodem promocyjnym.

Warto będzie zobrazować to na łatwym przykładzie. Jeśli depozyt potencjalnych graczy będzie wynosił 400 złotych, na ich saldzie głównym będzie znajdowało się owe 400 złotych, ale na saldzie bonusowym już 500 złotych, gdzie 400 złotych to bonus od pierwszej wpłaty, zaś 100 złotych to bonus, niemniej otrzymany dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego. Jeśli gracze dokonają obrotu środkami, które były na ich koncie bonusowym, pojawią się one wtedy na saldzie głównym.

Jakie trzeba w tym przypadku spełnić warunki obrotowe? Środkami, które pochodzą z bonusu gracze będą musieli obrócić przynajmniej cztery razy z chociażby trzema zdarzeniami zlokalizowanymi na kuponie, ale i przy minimalnym kursie 1.30. Wspomniane dodatkowe sto złotych gracze muszą obrócić przynajmniej cztery razy przy kursie 2.0. i pojedynczym kursie 1.20 (bez uwzględniania przy tym minimalnej ilości zdarzeń). Po tym, jak gracze wpłacą pierwszy depozyt, bukmacher może przyjąć im także dodatkowe środki na poczet gry za drugi, ale i za trzeci depozyt. Za drugą wpłatę opiewającą na minimum 20 złotych, otrzymają 75 procent tejże wartości, a za trzecią w kolejności wpłatę – 50 złotych. Oba do kwoty na poziomie 500 złotych. Jeśli gracze będą chcieli aktywować tenże bonus, będą zmuszeni do dokonania nimi obrotu minimum raz po kursie 2.0. Jeżeli będą zaś chcieli wypłacić środki bonusowe, będą musieli obrócić nimi po cztery razy na kuponach, które mają minimum trzy zdarzenia (kurs minimalny w tym przypadku to 1.30).

PROMOCJE W FORBET

U bukmachera forBET można znaleźć wiele promocji. Przoduje on razem z LV BET i TOTALbet w tymczasowych promocjach dla swoich użytkowników. Minimum raz na siedem dni mogą oni liczyć na specjalnie przygotowaną dla nich ofertę związaną z konkretną okazją, lub też bez niej.

Do promocji nierzadko oferowanych przez forBET trzeba zaliczyć takie, które mogą zwiększyć wygrane aż o 14%, zakłady bez ryzyka, dodatkowy procent do tak zwanych zakładów AKO, albo zakłady bez ryzyka. Popularna jest również oferta Super Tydzień, gdzie gracze mogą liczyć na super bonusu, jak i darmowe zakłady. Gracze mogą otrzymać również nagrody w formie rzeczowej, albo na przykład bilety na wydarzenia sportowe.

CASHOUT W FORBET

Dodatkowe promocje w forBET uwzględniają również tak zwany cashout. Jest to możliwość ewentualnego zamknięcia zakładu, zanim jeszcze będzie on całkowicie rozstrzygnięty. Akurat ten rodzaj promocji dostępny będzie dla graczy na urządzeniach mobilnych i w aplikacji.

REJESTRACJA KONTA GRACZA w Forbet

Zarejestruj się w Forbet z naszego linka i odbierz: Bonus na start: 100% + 75% + 50% do 2000 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Zanim w ogóle gracze będą mieć możliwość obstawiania jakichkolwiek zakładów u buka forBET, uprzednio będą musieli dokonać właściwie przeprowadzonej rejestracji. A ta pozostaje prosta i dla większości osób niezbyt skomplikowana. Wystarczy zastosować się do trzech kolejno następujących po sobie kroków u bukmachera forBET. Niestety jednak u bukmachera forBET gracze nie mogą liczyć na tak zwaną szybką rejestrację. Nowi klienci tego buka często zniechęcają się faktem, że czeka ich przejście przez długi proces rejestracyjny, niemniej jednak tak naprawdę uzupełnienie tych wszystkich wymaganych pól na stronie w rzeczywistości zajmuje parę chwil, po czym gracze otrzymują całkowity dostęp do wszelkich zakładów bukmacherskich, które znaleźć można w forBET.

Podczas wypełniania właściwego formularza do rejestracji, a pierwszej kolejności gracze zmuszeni są do podania właściwych danych potrzebnych do logowania (nazwa użytkownika i hasło), zaś później ich podstawowych danych takich jak imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, czy numer kontaktowy. Pod sam koniec rejestracji obowiązuje podanie numeru PESEL, jak i numeru konta bankowego. Trzeba też w wybranym miejscu zaznaczyć, że wyraża się zgodę na przetwarzanie wszystkich wpisanych wcześniej danych osobowych. Weryfikacja dowodu tożsamości trwa parę chwil, a później gracze mogą już dokonać swojego pierwszego depozytu, wykorzystując przy obstawianiu bonus na start i sprawdzić ofertę wszystkich aktualnych zakładów. Gracze powinny także pamiętać o częstym sprawdzaniu wiadomość e-mail, ponieważ pojawi się w nich link aktywacyjny. Jeśli klikną oni w nadal aktualny kod rejestracyjny, będzie to oznaczało dla nich otwarcie konta na stronie buka forBET.

W formularzu rejestracyjnym gracze znajdą także specjalne pole, gdzie mogą wpisać swój kod promocyjny, w którym trzeba wpisać otrzymany wcześniej forBET kod promocyjny, dzięki któremu możliwe jest otrzymanie wspomnianego we wcześniejszej części artykułu dodatkowego bonusu w wysokości 100 złotych. Każdy może go wykorzystać na obstawianie własnych typów bukmacherskich w zakładach sportowych. Na pewno dobrym pomysłem będzie wcześniejsze zapoznanie się regulaminem wszystkich promocji i zakładów bukmachera forBET. Pozwoli to na uniknięcie błędów, które mogłyby zaważyć na otrzymaniu bonusów. Gracze powinni mieć także świadomość, iż niektóre promocje wymagają wpisania kodów promocyjnych, które dostępne są wyłącznie na konkretnych stronach. Czasami wystarczy przeczytać artykuł na temat danego bukmachera, a na dole strony można znaleźć właśnie taki kod.

Jak można z pewnością zauważyć, zarejestrowanie się w forBET dla graczy nie powinno być niczym trudnym i zajmującym nazbyt wiele czasu. Oczywiście konta graczy dają dostęp do całej oferty serwisu, którą zawarto na stronie internetowej buka forBET. Jeśli gracze chcą przejąć do pola rejestracyjnego, razem z otrzymanym kodem promocyjnym, wystarczy iż klikną na jeden spośród różnych banerów, które zawierają logo owego bukmachera, a zostaną praktycznie automatycznie przeniesieni do formularza rejestracyjnego, a po otwarciu konta gracza będą mieć szansę otrzymania bonusu powitalnego i rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi forBET.

WYPŁATA ŚRODKÓW w Forbet

Chociaż obstawianie zakładów to na pewno świetna zabawa i wiele emocji, to z pewnością wypłacanie zdobytych środków finansowych sprawia najwięcej radości. Bukmacher forBET zadbał o to, aby gracze mogli bardzo szybko wypłacić zarobione pieniądze i to bez dodatkowych formalności. Wystarczy, iż klikną na swoim koncie ,, wypłaty”. Później muszą już tylko uzupełnić niezbędne dane do wykonania przelewu na ich konto bankowe.

Pieniądze znajdą się na koncie bankowym do trzech dni roboczych. Nie ma też ograniczeń co do kwoty minimalnej wypłaty (można wyjąć nawet 1zł z konta gracza).

Chociaż wypłata może pojawić się na koncie bardzo szybko, wypłaty realizowane są w godzinach od 8 do 23 wyłącznie a dni powszednie. Gracze mogą otrzymywać środki po paru godzinach, niemniej jednak jeśli zlecą wypłatę w piątek, pieniądze na ich konto trafią dopiero w kolejny dzień roboczy, czyli w poniedziałek.

Na pewno bukmacher forBET ma całkiem sporo innych promocji, które powinny zwrócić uwagę graczy, nie tylko tych nowych. Trzeba mieć także na uwadze, iż niektóre promocje trwają wyłącznie jakiś czas i nie zawsze zdąży się z nich skorzystać. Dlatego gracze powinni często sprawdzać aktualne promocje na stronie internetowej buka. Czasami można trafić na naprawdę atrakcyjny bonus, który będzie zdecydowanie zasługiwał na dużą uwagę. Niemniej jednak zanim gracze postawią pierwsze zakłady, warto aby zapoznali się z warunkami, które związane są z obracaniem swoim depozytem (jakie działania są konieczne celem otrzymania bonusu w postaci dodatkowych środków).

forbet kod promocyjny

tagi: bukmacher forbet, forbet, forbet bukmacher, forbet oferta, forbet zakłady, forbet zakłady bukmacherskie, oferta forbet, zakłady bukmacherskie forbet

Oceń Bukmachera
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *