Forbet Kod Promocyjny 2020 VIP

O firmie Forbet

ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to polska spółka handlowa z siedzibą w Warszawie zajmująca się działalnością bukmacherską. Spółka rozpoczęła działalność w 2016 roku. W 2018 roku firma uzyskała pozwolenie na prowadzenie działalności naziemnej, a w sierpniu tego samego roku otworzyła pierwsze punkty stacjonarne przyjmowania zakładów wzajemnych. Firma forBET jest sponsorem wielu klubów sportowych m.in żużlowego Włókniarza Częstochowa czy piłkarskiego Śląska Wrocław.

Forbet zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie forBET

Lista bukmacherów prowadzących legalną działalność w Polsce nie jest zbyt długa. Znajduje się na niej firma forBet zakłady bukmacherskie, która jest licencjonowanym operatorem. Oznacza to, że korzystanie z jej usług bukmacherskich jest w pełni legalne i bezpieczne. Warto zaznaczyć, że polskie prawo wymaga od przedsiębiorców prowadzących tego typu działalność uzyskania licencji, która uzyskiwana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku w Ministerstwie ds. Finansów. Te wymogi formalne zostały spełnione przez firmę forBET co pozwala jej na prowadzenie w pełni legalnej działalności na terytorium Polski.

Forbet Oferta

Firma oferuje możliwość stawiania zakładów wzajemnych, w których należy odgadnąć wyniki wydarzenia sportowego. Dla przykładu można podać tutaj wskazanie zwycięzcy w meczu siatkarskim pomiędzy Polską i Brazylią podczas mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn, a następnie przy odrobinie szczęścia wygranie określonej sumy pieniędzy, której wysokość zależna jest od kwoty, która została postawiona  oraz kursu, który dotyczy zwycięskiego wariantu. Najpopularniejsze zakłady w forBET dotyczą sportów takich jak: piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej na lodzie itd. Warto zaznaczyć, że firma forBET daje możliwość obstawiania rozgrywek sportowych z tzw. niższej półki z całego świata np. piłkarskiej 2. ligi belgijskiej.

Forbet kod promocyjny

Nowi gracze posiadający biorący udział w ofercie forBET zakłady bukmacherskie i posiadający kod promocyjny, mają możliwość zgarnięcia dodatkowych środków pieniężnych. Wystarczy się zarejestrować, a następnie dokonując trzech depozytów można otrzymać bonus za każdy z nich. Za pierwszy 100%, za drugi 75%, a trzeci 50 % od wpłaty. Maksymalny bonus wynosi 400 zł. Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 1200 zł . Oferta trwa do 30. listopada 2018 roku.

Oferta 2020:

Zarejestruj się w Forbet z naszego linka i odbierz: Bonus na start: 100% + 75% + 50% do 2000 zł + 20 zł bez depozytu za rejestrację

Jak wykorzystać forbet kod promocyjny ?

Po każdym depozycie użytkownik automatycznie dostaje bonus, który jest przypisywany do jego konta. Zostaje on zablokowany do momentu wykorzystania środków znajdujących się w depozycie. Wysokość kwoty minimalnej depozytu została ustalona na 20 zł. W celu odblokowania bonusu należy dokonać co najmniej jednokrotnego obrotu depozytem po kursie całkowitym, którego wartość musi wynosić co najmniej 2.0. Ilość kuponów jest nieograniczona, ale ich wartość musi odpowiadać zdeponowanej kwocie. Wypłacenie bonusu staje się możliwe pod warunkiem, że dokona się czterokrotnego obrotu, który zawiera kupony posiadające minimalnie 3 wydarzenia o kursie 1.30 lub wyższym. Od aktywacji bonusu użytkownicy mają 30 dni na dokonanie obrotu.

Płatności w iforBET.pl

Wpłat w iforBET.pl zakłady bukmacherskie można dokonywać za pomocą przelewu bankowego, PayU, Dotpay, Tpay.com, Paysafecard, Skycash, a także kartą kredytowa za pomocą systemu Dotpay. Minimalna wpłata to 1 zł. Jeżeli chodzi o wypłaty to są one dokonywane na rachunki bankowego obstawiających. Wypłata pieniędzy zajmuje średnio do 3 dni roboczych. Najniższą kwotę jaką można wypłacić to 1 zł. ForBet nie pobiera opłaty od wypłaty pieniędzy.

forBET Opinie

Atrakcyjne bonusy budują silna pozycje forBET zakłady bukmacherskie na rynku firm bukmacherskich. Wiąże się to z pozytywnymi opiniami ze strony użytkowników. Niestety firma posiada swoje mankamenty, które zapewne wiążą się ze stosunkowo krótkim stażem. Należy tutaj wskazać mało atrakcyjny system płatności. Mimo to firma forBET cieszy się szacunkiem swoich klientów, a prostota i przejrzystość portalu internetowego wpływa na pozytywny odbiór tego bukmachera w Polsce.

Forbet Zakłady Bukmacherskie Strona Internetowa

forbet kod promocyjny

forbet kod promocyjny Promo

tagi: bukmacher forbet, forbet, forbet bukmacher, forbet oferta, forbet zakłady, forbet zakłady bukmacherskie, oferta forbet, zakłady bukmacherskie forbet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *