STS Kod Promocyjny 2020

O firmie STS

STS – Star-Typ Sport to polska spółka handlowa zajmująca się działalnością bukmacherską. Została założona w 1997 roku i obecnie jest największą tego typu firmą w Polsce. Zatrudnia około 1300 osób pracujących w 420 punktach w całym kraju. STS jest oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji narodowej w piłkę nożną, a od 2017 roku także sponsorem klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok, który bierze udział w rozgrywkach Ekstraklasy. Ponadto od 2018 roku STS zajmuje się wspomaganiem Polskiej Ligi Esportowej, która obecnie prężnie się rozwija.

Sts zakłady

Legalne zakłady bukmacherskie STS

Lista legalnych bukmacherów w Polsce nie jest zbyt obszerna. Na tej liście znajduje się firma STS, która jest licencjonowanym operatorem. Oznacza to, że korzystanie z jej usług bukmacherskich jest w pełni legalne i bezpieczne. Warto zaznaczyć, że polskie prawo wymaga od przedsiębiorców prowadzących tego typu działalność uzyskania licencji, która uzyskiwana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku w Ministerstwie ds. Finansów. Tak też stało się w przypadku firmy STS i dzięki temu jej działalność odpowiada wymogom prawa.

STS Oferta

Firma oferuje możliwość stawiania zakładów, które polegają na odgadnięciu zaistnienia określonego zdarzenia. Dla przykładu można podać tutaj wskazanie zwycięzcy w meczu piłkarskim pomiędzy Realem Madryt a Barceloną, a następnie przy odrobinie szczęścia wygranie określonej sumy pieniędzy, której wysokość zależna jest od kwoty, która została postawiona  oraz kursu, który dotyczy zwycięskiego wariantu. Najpopularniejsze zakłady w STS dotyczą sportu: piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, boksu, mma, tenisa, hokeju na lodzie itd. Co najciekawsze obstawiać można nie tylko te najbardziej prestiżowe rozgrywki, ale także np. mecze zespołów piłkarskich z niższych lig na całym świecie. Ostatnimi czasy popularnymi stały się także rozgrywki esportowe, które zostały objęte ofertą STS. Ponadto oprócz sportu STS oferuje zakłady na wydarzenia kulturalne, społeczne czy polityczne takie jak wybory parlamentarne.

STS Bonus powitalny, Kod Promocyjny 2020

Oferta STS obejmuje także bonus powitalny. Polega on na tym, że użytkownik dokonując pierwszej wpłaty dostaję jej równowartość – nawet do 1000 zł –  na swoje konto znajdujące się na oficjalnej stronie bukmachera . W praktyce oznacza to podwojenie środków, które następnie mogą zostać wielokrotnie zwiększone dzięki szczęśliwym trafom. Aby wypłacić środki należy dokonać trzech operacji na przyznanej kwocie, które muszą być wygranymi i każda z tych operacji musi mieć kurs wynoszący co najmniej 1.91 .

Płatności w STS

Wpłat w STS można dokonywać za pomocą kart kredytowych (VISA, Master Card), PayU, Dotpay, Skrill, Neteller, Tpay.com, a także w stacjonarnych punktach, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce. Od tych wpłat nie jest pobierana żadna prowizja. Jeżeli chodzi o wypłaty to są one dokonywane na rachunki bankowego obstawiających. Wypłata pieniędzy zajmuje średnio do 15 minut.

STS Opinie

Niewątpliwie STS jest to najpopularniejsza firma bukmacherska w Polsce, która dzięki swoim promocjom dla nowych graczy oraz warunkom obrotu buduję swoja silną pozycję na rynku firm bukmacherskich. Warto wspomnieć tutaj o usłudze STS TV, która pozwala obstawiającym oglądać transmisje z interesujących ich wydarzeń sportowych. Opinie o STS są w przeważającej mierze pozytywne.  Te okoliczności przyczyniają się do znacznego sukcesu tego podmiotu gospodarczego.

Tagi: oferta sts, oferta sts na dziś, oferta sts na jutro, sts, sts bukmacher, sts oferta, sts oferta na dziś, sts oferta na jutro, sts oferta na tydzień, sts pl, sts zakłady, sts zakłady bukmacherskie, sts.pl zaklady bukmacherskie, www sts, zakłady bukmacherskie sts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *