STS Kod Promocyjny 2020

O firmie STS

STS – Star-Typ Sport to polska spółka handlowa zajmująca się działalnością bukmacherską. Została założona w 1997 roku i obecnie jest największą tego typu firmą w Polsce. Zatrudnia około 1300 osób pracujących w 420 punktach w całym kraju. STS jest oficjalnym partnerem polskiej reprezentacji narodowej w piłkę nożną, a od 2017 roku także sponsorem klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok, który bierze udział w rozgrywkach Ekstraklasy. Ponadto od 2018 roku STS zajmuje się wspomaganiem Polskiej Ligi Esportowej, która obecnie prężnie się rozwija.

Sts zakłady

Legalne zakłady bukmacherskie STS

Lista legalnych bukmacherów w Polsce nie jest zbyt obszerna. Na tej liście znajduje się firma STS, która jest licencjonowanym operatorem. Oznacza to, że korzystanie z jej usług bukmacherskich jest w pełni legalne i bezpieczne. Warto zaznaczyć, że polskie prawo wymaga od przedsiębiorców prowadzących tego typu działalność uzyskania licencji, która uzyskiwana jest po złożeniu odpowiedniego wniosku w Ministerstwie ds. Finansów. Tak też stało się w przypadku firmy STS i dzięki temu jej działalność odpowiada wymogom prawa.

STS Oferta

Firma oferuje możliwość stawiania zakładów, które polegają na odgadnięciu zaistnienia określonego zdarzenia. Dla przykładu można podać tutaj wskazanie zwycięzcy w meczu piłkarskim pomiędzy Realem Madryt a Barceloną, a następnie przy odrobinie szczęścia wygranie określonej sumy pieniędzy, której wysokość zależna jest od kwoty, która została postawiona  oraz kursu, który dotyczy zwycięskiego wariantu. Najpopularniejsze zakłady w STS dotyczą sportu: piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, boksu, mma, tenisa, hokeju na lodzie itd. Co najciekawsze obstawiać można nie tylko te najbardziej prestiżowe rozgrywki, ale także np. mecze zespołów piłkarskich z niższych lig na całym świecie. Ostatnimi czasy popularnymi stały się także rozgrywki esportowe, które zostały objęte ofertą STS. Ponadto oprócz sportu STS oferuje zakłady na wydarzenia kulturalne, społeczne czy polityczne takie jak wybory parlamentarne.

STS Bonus powitalny, Kod Promocyjny 2020

Oferta STS obejmuje także bonus powitalny. Polega on na tym, że użytkownik dokonując pierwszej wpłaty dostaję jej równowartość – nawet do 1000 zł –  na swoje konto znajdujące się na oficjalnej stronie bukmachera . W praktyce oznacza to podwojenie środków, które następnie mogą zostać wielokrotnie zwiększone dzięki szczęśliwym trafom. Aby wypłacić środki należy dokonać trzech operacji na przyznanej kwocie, które muszą być wygranymi i każda z tych operacji musi mieć kurs wynoszący co najmniej 1.91 .

Płatności w STS

Wpłat w STS można dokonywać za pomocą kart kredytowych (VISA, Master Card), PayU, Dotpay, Skrill, Neteller, Tpay.com, a także w stacjonarnych punktach, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce. Od tych wpłat nie jest pobierana żadna prowizja. Jeżeli chodzi o wypłaty to są one dokonywane na rachunki bankowego obstawiających. Wypłata pieniędzy zajmuje średnio do 15 minut.

STS Opinie

Niewątpliwie STS jest to najpopularniejsza firma bukmacherska w Polsce, która dzięki swoim promocjom dla nowych graczy oraz warunkom obrotu buduję swoja silną pozycję na rynku firm bukmacherskich. Warto wspomnieć tutaj o usłudze STS TV, która pozwala obstawiającym oglądać transmisje z interesujących ich wydarzeń sportowych. Opinie o STS są w przeważającej mierze pozytywne.  Te okoliczności przyczyniają się do znacznego sukcesu tego podmiotu gospodarczego.

STS

STS, znany także jako Star-Typ Sport, jest bukmacherem, który na naszym rynku działa już od 1997 roku, początkowo swoje usługi świadcząc wyłącznie stacjonarnie, później przenosząc je do Internetu. Obecnie jest jednym z najchętniej wybieranych bukmacherów w naszym kraju. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że w sieci może znaleźć specjalne kody, które po wykorzystaniu są w stanie jeszcze uatrakcyjnić pierwszy pobyt u tego właśnie bukmachera. Jaki jest ten kod i w jaki sposób z niego skorzystać? Czy nawet po jego wykorzystaniu można być beneficjentem “tradycyjnego” bonusu powitalnego przyznawanego przez firmę celem zachęcenia graczy do skorzystania z jej oferty? Te wszystkie kwestie chcielibyśmy poruszyć w tym artykule.

Kod promocyjny VIP – Rejestracja w STS

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1000 zł + 29 PLN bez depozytu 

Aby zarejestrować się w serwisie bukmachera STS, należy udać się na jego oficjalną stronę internetową przy użyciu jednego z odsyłaczy znajdujących się na naszej stronie – niezależnie od tego, czy korzystamy z komputera osobistego, czy też posługujemy się urządzeniem mobilnym. Od razu naszym oczom powinien ukazać się formularz rejestracyjny. Pierwszy krok zakłada podanie podstawowych danych konta STS, a zatem ważnego adresu e-mail (to na niego będzie przychodzić wszelkiego rodzaju korespondencja mailowa, w tym ta związana z aktywacją konta i to on będzie nam służył do logowania), hasło, którym będziemy potwierdzać konto, na które się zalogujemy oraz własny numer telefonu. Ważnym polem jest “Kod promocyjny”, który pozwala nam wpisać kod dający nam dodatkowe korzyści. Właśnie w to pole wpisujemy nasz kod: XXX. Oczywiście potwierdzamy też zgody marketingowe oraz to, że mamy ukończone 18 lat (jest to podstawowy wymóg, który uprawnia nas do legalnego brania udziału w zakładach bukmacherskich). Koniecznie zaznaczmy też tak zwanym “ptaszkiem” chęć otrzymania bonusu startowego – dzięki niemu w pełni wykorzystamy wszystko to, co bukmacher daje swoim nowym użytkownikom. Choć opcja ta powinna być domyślnie zaznaczona, zadbajmy o to, co pozyskamy dzięki niej – na przykład czytając dalszą część tego artykułu.

Drugi i zarazem ostatni krok rejestracji w serwisie internetowym bukmachera STS zakłada podanie przez nas bardziej szczegółowych danych osobowych na nasz temat. Podajemy więc imię, nazwisko, narodowość (jeżeli jest Polska – nie musimy się przejmować, gdyż to ona jest domyślnie ustawiona), a także numer PESEL. Na tym etapie na numer telefonu, który podaliśmy wcześniej przyjdzie SMS potwierdzający to, że telefon też należy do nas – wpisujemy go w odpowiednie pole, po czym poświadczamy, że wszystkie podane przez nas dane są zgodne z prawdą, a pieniądze, które przeznaczymy na granie po prostu pochodzą z legalnego źródła. Po dokonaniu tego kroku kończymy proces rejestracji.

Przed zalogowaniem się i możliwością dokonania naszej pierwszej wpłaty będziemy musieli jeszcze dokonać weryfikacji za pośrednictwem odnośnika przesłanego nam na adres e-mail, który wcześniej podaliśmy.

STS – bonus na start

STS to bukmacher, który doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie nowych graczy – w związku z tym oferuje szereg bonusów już za samą rejestrację, albo też pierwsze akcje wykonane w serwisie (jak na przykład pierwszą wpłatę – działanie tego konkretnego bonusu prezentujemy poniżej). Atrakcyjnie przedstawia się także tak zwany Freebet, niezobowiązująco dający nam gotówkę na pierwsze gry. Co ciekawe, większość bonusów dawanych przez STS na start łączy się. Za sprawą tego jesteśmy w stanie skorzystać z nich wszystkich jednocześnie – jeżeli oczywiście będziemy uważni przy rejestracji, wprowadzimy odpowiedni kod promocyjny (widoczny również w tym artykule, ale też uzupełniany automatycznie przy skorzystaniu z naszego linku) i spełnimy podstawowe warunki uprawniające nas do

Bonus powitalny 100% od wpłaty do 1200 PLN

STS przygotowało bardzo korzystną ofertę dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Jeżeli podczas rejestracji zaznaczą one zgodę na otrzymanie bonusu startowego, pierwsza ich wpłata zostanie podwojona. Maksymalna kwota pieniędzy, które dostaniemy w bonusie wynosi 1200 złotych (przy dokładnie takim samym depozycie), a wszystkie trafią na specjalne konto (właśnie “bonusowe”). Zanim zatem będziemy je mogli wypłacić, konieczne będzie wykonanie ich obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty. Jeżeli więc otrzymaliśmy 100 złotych bonusu, konieczne będzie obstawienie zakładów za łączną kwotę 300 złotych – dopiero wtedy kwota będzie obrócona, a my będziemy w stanie ją wypłacić.

Do obrotu nie zaliczają się jednak wszystkie kupony, a jedynie te wygrane z kursem całkowitym większym niż 1,91. Po spełnieniu wymogów co do obrotu środki będą przeniesione na konto główne – można za nie dalej grać, albo też po prostu wypłacić je na swoje konto (jak? patrz: niżej).

Freebet 25 PLN bez depozytu

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, STS stworzyło ofertę, w ramach której przyznaje bonus startowy w wysokości 25 złotych – bez potrzeby dokonywania pierwszego depozytu. Korzystając z naszego kodu promocyjnego można skorzystać również i z niego, zapewniając sobie wspaniały start. Naturalnie rzecz biorąc freebet przyznawany jest wyłącznie na konto bonusowe i trzeba go obrócić dokładnie w taki sposób, jak środki przyznawane w bonusie na start, opisanym przez nas już wcześniej (a zatem trzykrotnie, przy kuponach z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91). Dopiero po tym czasie kwota przyznana za pośrednictwem freebetu będzie możliwa do wypłaty na konto bankowe. Zawsze jednak będzie można ją wykorzystać do dalszej zabawy – oczywiście pod warunkiem tego, że kupione przez nas za jej pośrednictwem bonusy okażą się wygrane.

Zakład bez ryzyka 35 PLN – oferta tylko z kodem

Tylko korzystając z naszego kodu, który zamieściliśmy na tej stronie, nowi gacze, który mają jeszcze przed sobą swój pierwszy zakład mogą dokonać go bez żadnego ryzyka, jeżeli jego wartość nie przekroczy 35 złotych. Zasada w tym jest dość prosta: jeżeli uda nam się i wygramy pieniądze w wyniku obstawionego przez nas kuponu, po prostu zgarniemy tę wygraną. Jeśli jednak nam się nie powiedzie, pieniądze (właśnie do 35 złotych) zostaną nam zwrócone. Tyczy się to oczywiście jedynie pierwszego zakładu i jest rzeczą jednorazową – niezależnie od tego, czy wygramy i nie skorzystamy z zabezpieczenia, czy też przegramy i “wejdzie ono w życie”. Mimo wszystko, jest to świetna opcja dająca nam duże bezpieczeństwo i beztroskę przy pierwszym zakładzie, często najmniej przemyślanym ze wszystkich.

Promocje tymczasowe

Naturalnie rzecz biorąc STS nie żyje samymi bonusami powitalnymi, a swoich użytkowników chce zachęcić nie tylko do rejestracji, ale i do dalszego obstawiania. W związku z tym często oferuje różnorakie bonusy tymczasowe, z których obecnie można wyróżnić:

  • przyznawane z okazji popularnych wydarzeń sportowych – jeżeli w danym momencie rozgrywa się dajmy na to El Clasico, często można liczyć na bonus związany chociażby z obstawieniem dokładnego ich wyniku,
  • bonus za polecanie – pozwala on zaprosić do obstawiania swojego znajomego i podzielić z nim dodatkowe pieniądze, które STS za to przyznaje,
  • bonusy do podziału – z okazji chociażby promocji oferty esportowej, za obstawianie w niej i wygrywanie można pozyskać pieniądze z podziału puli bonusowej (w ilości zależnej od liczby osób, którzy obstawili poprawnie w ramach promocji),
  • regularne promocje – STS oferuje również promocje nagradzające regularną grę, często przyznając dodatkowe pieniądze chociażby za grę w lokalu stacjonarnym; firma działa bowiem nie tylko przez Internet, ale też daje możliwość obstawiania stacjonarnie;
  • promocje turniejowe – STS zazwyczaj przygotowuje specjalne promocje ściśle związane z większymi wydarzeniami sportowymi – jednym z tych kluczowych, przy których można być niemal pewnym promocji i specjalnych bonusów będzie Euro 2020, które ma się rozpocząć już w czerwcu tego roku i potrwa cały miesiąc, rozgrywając się w 12 różnych państwach;
  • promocje w betgames – osobną sprawą są promocje w tak zwanym Betgames – nowej usłudze STS, pozwalającej na dokonywanie zakładów na symulacje gier karcianych, rozgrywanych na żywo w towarzystwie prawdziwego krupiera, ale wirtualnych graczy.

Jak otrzymać bonusy w STS?

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1000 zł + 29 PLN bez depozytu 

Każdy z bonusów udostępnianych przez legalnego bukmachera STS posiada inne zasady przyznawania, a także takie związane z jego obrotem (jedno jest wspólne: środki właśnie z konta bonusowego muszą być obrócone, zanim trafią na konto główne i będą mogły trafić do odbiorcy). Jeżeli chodzi o bonusy powitalne, musimy zwracać uwagę na zgody i opcje zaznaczane podczas samej rejestracji – to na tym etapie jesteśmy je w stanie otrzymać i później jest to po prostu nie możliwe. Zadbajmy też o zdobycie dobrego kodu promocyjnego – dla większej wygody, publikujemy go w tym poradniku, aby szybciej można było cieszyć się z wszystkiego, co daje.

Jak wpisać STS kod promocyjny?

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1000 zł + 29 PLN bez depozytu 

STS kod promocyjny podaje się w momencie zakładania konta na łamach STS.  Należy pamiętać, aby w jej trakcie koniecznie zaznaczyć pole wyrażające chęć otrzymania bonusu startowego. Sam kod wpisuje się z kolei w odpowiednie pole (oznaczone napisem “Kod promocyjny”), jednak przy skorzystaniu z któregokolwiek linków obecnych w naszym krótkim poradniku powinien on zostać wpisany automatycznie. Gdyby się tak jednak nie stało, zadbajmy o to, żeby koniecznie się tam pojawił. Przechodząc do kolejnego etapu rejestracji, a zwłaszcza już do samej weryfikacji konta, nie będziemy już mieli możliwości skorzystania z niego.

Rejestracja u bukmachera STS w 2020

Zarejestruj się w STS tylko z użyciem naszego kodu rejestracyjnego: WINWON aby otrzymać  1000 zł + 29 PLN bez depozytu 

Proces rejestracji u bukmachera STS jest bardzo prosty i intuicyjny. Klikając w odpowiedni odnośnik (dostępny również w tym artykule i automatycznie przyznający nasz bonus) przenosimy się do formularza rejestracyjnego, podzielonego na dwa etapy. W pierwszym jesteśmy zmuszeni do podania podstawowych informacji na temat naszego konta w STS – konieczne będzie podanie e-maila (będącego jednocześnie naszym loginem, ale też głównym środkiem komunikacji między nami a bukmacherem), numeru telefonu oraz ewentualnego kodu promocyjnego (na szczęście osobom czytającym ten artykuł przyznajemy nasz, bardzo korzystny i zapewniający im całe mnóstwo korzyści).

Jak wypłacić środki?

Choć STS jest operatorem bukmacherskim, który umożliwia wpłacenie środków na wirtualne konto za pośrednictwem wielu dostępnych metod, w tym między innymi kilku serwisów oferujących tak zwane “szybkie płatności”, jest też bukmacherem działającym legalnie – zgodnie z literą prawa można z niego więc wypłacać pieniądze wyłącznie korzystając z przelewu bankowego. Warto powiedzieć przy tym, że celem wypłacenia nasze konto musi być w pełni aktywowane (nie ma możliwości wypłacania pieniędzy z konta o statusie tymczasowego), a środki muszą znajdować się na saldzie głównym. Wszystkie bonusowe środki pieniężne, które otrzymaliśmy w wyniku czy to promocji, czy to bonusów powitalnych możemy wypłacić dopiero po dokonaniu obrotu nimi (odpowiadającego wybranemu depozytowi), a w konsekwencji i przeniesieniu ich na saldo główne.

Tagi: oferta sts, oferta sts na dziś, oferta sts na jutro, sts, sts bukmacher, sts oferta, sts oferta na dziś, sts oferta na jutro, sts oferta na tydzień, sts pl, sts zakłady, sts zakłady bukmacherskie, sts.pl zaklady bukmacherskie, www sts, zakłady bukmacherskie sts

Zakłady bukmacherskie STS to największy polski bukmacher, który oprócz podbicia rynku polskiego, planuje także ekspansję na rynki zagraniczne. W niniejszym artykule przytoczyliśmy szereg informacji, które połączone ze sobą stanowią kompendium wiedzy o jednym z najprężniej działających polskich przedsiębiorstw. Warto zaznaczyć, że STS jest bukmacherem który legalnie działa w Polsce i za granicą. W swojej ofercie zawiera nie tylko tradycyjne zakłady meczów piłkarskich, żużlowych, siatkarskich i innych. Oferta jest bowiem sukcesywnie rozszerzana o nowe funkcjonalności. Ich przykładem może być m.in. dedykowana platforma do oglądania transmisji meczów na żywo, możliwość obstawiania rozgrywek e-sportowych czy możność do zawierania zakładów wirtualnych, w tym w ramach STS Betgames.

Zakłady Bukmacherskie STS – działalność

STS jest spółką handlową, która kojarzona jest przede wszystkim z szeroką działalnością bukmacherską na terenie Polski, ale i również innych krajów Europy. Obecnym prezesem przedsiębiorstwa działającego od 1997 roku jest Mateusz Juroszek. STS działa za pośrednictwem sieci internetowej oraz za pomocą stacjonarnych punktów bukmacherskich w wielu miejscowościach w całej Polsce. W 2019 roku firma zatrudniała około półtora tysiąca osób. Działalność zakładów bukmacherskich STS skupiona jest nie tylko na oferowaniu zakładów sportowych i okazjonalnych dla osób pełnoletnich. Przedsiębiorstwo od wielu lat wspiera rodzimy sport, sponsorując drużynę narodową, drużyny PKO Ekstraklasy czy kluby uczestniczące w innych rozgrywkach ligowych, odbywające się w Polsce. Efektywna działalność sponsorska możliwa jest dzięki osiągnięciu pozycji największej firmy bukmacherskiej na terytorium RP. Udział STS w tej dziedzinie rynku jest bliski 50%, co stawia firmę na pierwszym miejscu w tej kategorii. To, co wyróżnia STS na tle konkurencji z branży bukmacherskiej, to fakt inwestowania w nowinki technologiczne i najnowocześniejsze rozwiązania online. Przedsiębiorstwo uruchomiło wiele usług pomocowych, dzięki którym zawieranie zakładów online jest proste, szybkie i intuicyjne. Prężnie prowadzona działalność pozwoliła także na opracowanie własnego systemu wypłat, dzięki czemu przelewy realizowane przez bukmachera wykonywane są całodobowo, bez względu na dzień tygodnia. Zakłady bukmacherskie STS sukcesywnie rozszerzają liczbę placówek i funkcjonalność systemu internetowego. W Polsce działa obecnie ponad 400 stacjonarnych punktów obsługowych dla klientów. Są to nowoczesne, przyjazne miejsca, z wieloma ekranami, tabletami ułatwiającymi zawieranie zakładów przez klientów przedsiębiorstwa.

Bukmacher STS – na Polsce nie kończy. Na jakich rynkach i w jakich krajach działa STS?

Ogromny sukces, jaki osiągnęły zakłady bukmacherskie STS na polskim rynku przekonały właścicieli spółki do ekspansji zagranicznej. Od 2019 roku firma rozszerzyła spektrum swojej działalności na inne kraje Europy. W STS można zagrać w kilkunastu innych krajach, wyłączając Polskę. Chodzi o Wielką Brytanię, Niemcy, Norwegię, Islandię, Łotwę, Słowację, Maltę, Luksemburg, Słowenię, Andorę, San Marino, a nawet… Gibraltar. Początkowo zakłady bukmacherskie na terenie tych państw mają być realizowane wyłącznie za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Z czasem planowane jest jednak otwieranie stacjonarnych punktów obsługi, w których będzie można zawierać zakłady bukmacherskie. Plany rozwoju przedsiębiorstwa nie spoczęły jednak na otwarciu się na najbliższy rynek europejski. W przyszłości możliwe będzie bowiem wdrożenie swoich usług także na rynek amerykański, hiszpański czy włoski. Wielki sukces nie jest dziełem przypadku. STS posiada obecnie około 50% udziałów w polskim rynku bukmacherskim. Większość przychodów zagwarantowana jest dzięki udostępniamy usługom internetowym. To ich rozwój jest gwarantem pomnożenia zysków i wejścia na kolejny, wysoki szczebel. Bez tych rezultatów niemożliwe byłoby rozszerzenie swoich usług na rynki inne, niż polski. Co więcej, zakłady bukmacherskie STS są pierwszym i jedynym na tę chwilę polskim bukmacherem, działającym poza granicami Polski. Odważne plany polskich przedsiębiorców są postawione niezwykle wysoko. Ambicjami STS jest zajęcie jednego z najwyższych miejsc, w kontekście dużych graczy bukmacherskich na świecie.

Bukmacher STS – zakłady „na żywo”

Duża rzesza klientów STS zawiera zakłady „na przyszłość”, typując konkretny wynik meczu czy określając jakie wydarzenia będą miały miejsce podczas rozgrywek. Sport nie stoi jednak w miejscu – mecze, wyścigi, spotkania odbywają się bez przerwy, na całym świecie. Potrzeby klientów, związane z zawieraniem dużej ilości zakładów wymusiły na właścicielach STS wdrożenie nowych pomysłów dot. zakładów bukmacherskich. Trendem, który wpisuje się w te potrzeby są zakłady live, dzięki którym można „pozostać w grze” niemalże non-stop. Firma STS posiada szeroką gamę zakładów na żywo, które można zawierać zarówno przez internet, jak i przebywając w stacjonarnej placówce bukmachera. Zakłady na żywo charakteryzują się szybką zmiennością i koniecznością reagowania na zaistniałe zdarzenia. Wymaga to zastosowania odpowiednich algorytmów w celu dopasowywania zakładów, ale i tytanicznej pracy specjalistów, przygotowujących najlepsze zestawienia „na żywo” dla swoich klientów. To prawdziwa gratka dla osób pewnych swoich umiejętności przewidywania i reagowania na wydarzenia boiskowe. Formuła zakładów live przyjęła się w wielu międzynarodowych firmach bukmacherskich. Również i rodzime zakłady bukmacherskie STS oferują tego typu możliwość już od jakiegoś czasu. Panel internetowy meczów na żywo jest także sukcesywnie unowocześniany i przystosowywany do potrzeb odwiedzających. Można stwierdzić, iż wygląda on intuicyjnie i nawet laik nie powinien się pogubić przy obstawianiu meczów i innych rozgrywek na żywo, za pośrednictwem zakładki zakładów live.

Oferta e-sport bukmachera STS

O tym, że STS idzie z duchem czasu świadczy szereg nowych funkcjonalności, które przebojem wdarły się do świadomości odwiedzających. Szczególnie ważnym krokiem rozwoju firmy było wdrożenie nowego typu zakładów. Były nim zakłady dotyczące e-sportu, czyli najszybciej rozwijającej się gałęzi rozrywki. Połączenie umiejętności sportowych z ciekawą rozgrywką komputerową rozpala serca miłośników gier. Także i oni mają szansę na postawienie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem witryny STS.pl oraz będąc w stacjonarnych punktach bukmachera. Oferta zakładów e-sportowych jest niezwykle szeroka i bogata. Dziś STS umożliwia obstawianie rozgrywek komputerowych z wielu najpopularniejszych gier komputerowych. Przed szereg wychodzi oczywiście League of Legends – najpopularniejsza produkcja, która razem z Dota 2 bije rekordy oglądalności na serwisach streamingowych. Choć LoL najpopularniejszy jest w Azji, to również i w Polsce ma ona rzeszę wiernych fanów. Jednakże to nie tylko LoL czy Dota 2, ale także i inne gry komputerowe, które zagościły na największych eventach gamerskich na świecie. STS udostępnia bowiem ofertę obstawiania meczów w grze Counter-Strike: Global Offensive, World of Warcraft, Hearhstone, Rainbow Six Siege, Starcraft i innych. Polskie przedsiębiorstwo aktywnie wspiera polskich e-sportowców, czego dowodem jest bliska chociażby współpraca z Damianem „Nervarienem” Ziają, który zajmuje się m.in. komentowaniem potyczek w League of Legends.

Bukmacher STS – kursy i ich wysokość

To, co charakteryzuje STS to stabilność grania i stosunkowo wysoki poziom kursów w porównaniu do konkurencji. Zakłady bukmacherskie STS oferują zrównoważone, ciekawe kursy, które cieszą się dużą popularnością wśród polskich i zagranicznych graczy. Podwyższone stawki obowiązują przede wszystkim na zakłady specjalne, które codziennie są aktualizowane i dostosowywane do preferencji odwiedzających. Dzielą się one na dwie podkategorie: hity dnia oraz superofertę. W hitach dnia użytkownik ma możliwość zawrzeć zakłady o podwyższonych kursach. Zazwyczaj jest ich zaledwie kilka, a na jednym kuponie może widnieć wyłącznie jeden zakład z tej kategorii. Podobnie jest w przypadku superoferty. Tutaj konfrontujemy się z większą ilością meczów i wydarzeń do obstawienia. Występują również tutaj takie zakłady, które mają podwyższone kursy. Zarówno w przypadku hitów dnia, jak i superoferty, gracz może włączyć do kuponu jeden z wyszczególnionych zakładów. Obowiązuje tutaj bowiem limit, wobec czego warto się zastanowić, który zakład zawrzeć. Najwyższe kursy na zakłady bukmacherskie w STS-ie spotkamy zazwyczaj w przypadku zakładów długoterminowych. Wybory parlamentarne, ostateczny wygląd tabeli, konkurs Eurowizji – to w tego typu zakładach umieszczane są najwyższe kursy na poszczególnych uczestników czy zawodników. W poszukiwaniu najwyższych kursów warto przejrzeć dokładnie aktualną ofertę bukmachera. Często zdarza się, iż na poszczególnych podstronach wydarzeń umieszczone są „perełki”, które mogą przekonać użytkownika do zawarcia dokładnie takiego zakładu.

STS TV

Serwis internetowy STS umożliwia także oglądanie meczów piłkarskich, tenisowych, koszykarskich i innych, bez konieczności płacenia abonamentu telewizyjnego. To bardzo duże uproszczenie dla klientów, którzy chcieli by obejrzeć mecz swojej ulubionej drużyny, a nie mają możliwości uzyskania dostępu np. do telewizji. Drugą korzyścią płynącą z usługi STS TV jest możliwość oglądania meczu w czasie rzeczywistym i dokonywania zakładów na żywo, widniejących w bliskim sąsiedztwie odtwarzacza. Transmisje meczów dostępne są bezpośrednio na podstronach dotyczących konkretnych wydarzeń sportowych. Warunkiem, który jest wymagany do poprawnego odtwarzania transmisji, jest zarejestrowanie i potwierdzenie swojego konta. Usługa STS TV dostępna jest bowiem wyłącznie dla użytkowników zakładów bukmacherskich STS. Dla ułatwienia dostosowano także odtwarzacz wideo dla urządzeń mobilnych. Transmisje na żywo najpopularniejszych meczów piłkarskich czy rozgrywek tenisowych można oglądać również na ekranie posiadanego smartfona czy tabletu. Co więcej, funkcjonalność aplikacji mobilnej nie jest w żaden sposób okrojona. Oznacza to, że każdy użytkownik, bez względu na to z jakiego urządzenia korzysta, może odtwarzać transmisje online ulubionych meczów, dostępnych na stronie bukmachera.

STS Betgames, czyli „niby kasyno”

Określenie „niby kasyno” w pełni oddaje charakter nowej funkcjonalności serwisu bukmacherskiego STSSTS Betgames to możliwość legalnego grania w kasynie za pośrednictwem w pełni autoryzowanej strony STS. Korzystanie z tej usługi jest w pełni zgodne z polskim prawem. Gracz bowiem nie uczestniczy bezpośrednio w rozgrywce – rozdania kart są symulowane przez krupiera, który wykłada szereg kart według konkretnych zasad związanych z grą karcianą. Organizacja rozgrywek jest ponadto realizowana przez TV Zaidmai z siedzibą na Litwie. Jest to oddzielny podmiot, który nie jest związany z polskim bukmacherem żadnymi zależnościami. Obecnie dostępnych jest kilka gier, w których użytkownicy mogą obstawiać rezultat końcowy. Jest to poker, wojna, poker zagraniczny, poker 6+ i bakarat. Bukmacher organizuje zakłady na różne zdarzenia, związane z toczącymi się rozgrywkami karcianymi. Rozgrywki w ramach STS Betgames odbywają się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość śledzenia „na żywo” ruchów wirtualnego krupiera siedzącego przy stanowisku kasyna.

Czy STS Betgames są legalne?

Zgodnie z polskimi zapisami prawnymi, granie w STS Betgames jest w pełni legalną rozrywką. Oferta polskiego bukmachera jest zgodna z przepisami zawartymi w ustawie o grach hazardowych. Akt prawny w 2017 uległ nowelizacji, która wprowadziła nowe restrykcje. Spowodowało to konieczność zamykania placówek, w których prowadzone były gry hazardowe. Wyłączeniem były te miejsca, które zostały kontrolowane przez organy państwowe. Gry karciane oferowane w ramach STS Betgames nie wyczerpują jednak znamion gier hazardowych. Użytkownik ma bowiem możliwość zawierania zakładów bukmacherskich, związanych z symulowaniem tych rozgrywek. Nie uczestniczy bowiem bezpośrednio w rozkładaniu kart, sprawdzaniu ich, wydawaniu, zamianie itd. Jest to swojego rodzaju rozgrywka wirtualna, symulowana przez krupiera. Nie ma bowiem ryzyka, iż gra w wirtualne kasyno na stronie polskiego bukmachera STS jest niezgodna z polskim prawem. Jest to absolutnie bezpieczne, legalne i zweryfikowane.

Bukmacher STS – obsługa klienta

Polska firma bukmacherska STS dysponuje rzetelnym gronem specjalistów, dzięki którym klienci mogą uzyskiwać informacje 24 godziny na dobę. Istnieje kilka możliwości, dzięki którym gracz zyska potrzebną wiedzę, czy wyjaśni sytuację sporną z obsługą klienta STS. Podstawową pomocą dla początkujących graczy jest panel FAQ (frequently asked questions), w którym zawarto pytania i odpowiedzi na najbardziej nurtujące i podstawowe pytania związane z funkcjonalnością strony, czy zasadami zawierania zakładów bukmacherskich. Inną możliwością, w kontekście uzyskania kontaktu z obsługą klienta, jest tzw. LiveChat, czyli wyskakujący panel, dzięki którym można odbyć rozmowę na czacie z przedstawicielem pomocy technicznej. Aby z niego skorzystać wystarczy wejść w odpowiednią rubrykę w zakładce kontakt, znajdującą się na stronie STS.pl. Jeśli taka forma wyda się niewystarczająca, można także skonsultować się za pomocą dedykowanego formularza kontaktowego, dostępnego na oficjalnej witrynie STS. Jeśli klient korzysta z punktów stacjonarnych, również i tam może uzyskać pożądane informacje od pracowników STS. Dzięki wielu kanałom komunikacji sytuacje sporne mogą być szybko i efektywnie rozwiązywane.

Punkty stacjonarne bukmachera STS oraz godziny otwarcia

W Polsce działa około 440 punktów stacjonarnych STS. Są one rozlokowane na terytorium całego kraju. Znajdziemy je w każdym większym polskim mieście. Największe zagęszczenie placówek odnotowywane jest w Warszawie i aglomeracji. Równie duża liczba miejsc stacjonarnych znajduje się na terenie Górnego Śląska. Fani stacjonarnych punktów bukmacherskich będą także zadowoleni z odwiedzenia Łodzi, Poznania, Wrocławia, Gdańska czy Krakowa – to własnie tam znajduje się kilka i kilkanaście dostępnych punktów dla graczy. STS wychodzi z ofertą stacjonarną także dla polskich turystów i podróżników. Punkty bukmachera STS znajdziemy w popularnych miejscowościach turystycznych, takich jak: Świnoujście, Kołobrzeg czy Zakopane. W zależności od miejsca, miejscowości, nowoczesności lokalu, wielkości i innych czynników, placówki mogą być wyposażone w zmienne funkcjonalności. W wielu z nich można znaleźć oferty zakładów sportów wirtualnych. W części możliwe jest obejrzenie transmisji sportowych. Niektóre posiadają klimatyzację, terminale kuponowe, a jeszcze inne oznaczone są mianem lokalu premium. Godziny otwarcia poszczególnych placówek są różne i często zależą od dnia tygodnia. Najnowocześniejsze lokale premium otwarte są zazwyczaj w godzinach od 9:00 do 23:45 od poniedziałku do piątku. Inne zaś mogą być otwarte (w zależności od dnia tygodnia) od 9:00 do 18:00, 18:30, 19:00, 20:00 czy 22:00. Przed udaniem się do konkretnego lokalu warto sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące godzin funkcjonowania danej placówki.

Oceń Bukmachera
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *