Totolotek Kod Promocyjny 2020 VIP

Totolotek SA to najdłużej legalnie działający bukmacher internetowy w naszym kraju. Spółka swoją działalność prowadzi już od 1992 r, i należy do międzynarodowej grupy Intralot czyli greckiej firmy specjalizującej się w dostarczaniu zintegrowanych systemów dla gier hazardowych, działającej w 53 różnych państwach. Bukmacher Totolotek jako jedyna marka działających w Polsce zakładów bukmacherskich należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia firm Loteryjnych i Totalizatorów (The European Lotteries and Toto Associaton) oficjalnego partnera UEFA.

totolotek kod promocyjny

Totolotek zakłady bukmacherskie jako legalny bukmacher w Polsce

Totolotek od 2013 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez polskie Ministerstwo Finansów prowadzi również zakłady bukmacherskie w Internecie pod adresem serwisu totolotek.pl – to czwarty w kolejności bukmacher który otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności w Internecie (wcześniej pozwolenia otrzymały zakłady: FORTUNA, Milenium, Star – Typ Sport czyli popularny STS).

W chwili obecnej firma jest trzecim podmiotem pod względem udziałów w rynku bukmacherskim polskiego Internetu. Walka o udziały w rynku cały czas trwa i dlatego totolotek wychodzi do klientów z coraz bogatszą ofertą bukmacherską, licznymi bonusami oraz promocjami.

Totolotek kod promocyjny i bonus powitalny

Większość legalnie działających bukmacherów zachęca nowych klientów do rejestracji w serwisach internetowych, oferując różnego rodzaju bonusy powitalne z których można skorzystać zaraz po rejestracji lub po pierwszym wpłaconym depozycie. Totolotek nie jest w tym przypadku wyjątkiem i dla nowych klientów ma również ciekawe propozycje.

Razem we współpracy z bukmacherem Totolotek przygotowaliśmy dla naszych czytelników specjalny kod promocyjny: „WINWON”, który upoważnia każdego do odebrania bonusu na start. Używając naszego kodu podczas rejestracji na stronie totolotek.pl przyszły gracz może otrzymać freebet (darmowy zakład) w wysokości 20 zł oraz bonus od pierwszej wpłaty w wysokości nawet do 1000 zł.

totolotek

Jakie są zasady tej promocji i totolotek kod promocyjny ? Totolotek Oferta

Bonus 100% od pierwszej wpłaty:

 • Możliwość otrzymania bonusu w wysokości 100% od pierwszej wykonanej wpłaty na konto gracza, maksymalnie do 1000 zł.
 • Kwota minimalna i wymagana do otrzymania tego bonusu to 20 zł.
 • Bonus otrzymasz automatycznie po pierwszej wpłacie, ale udział w promocji zaczynasz dopiero z chwilą zawarcia zakładu z salda bonusowego (tzw. aktywacja bonusu)
 • Wygrane z bonusu automatycznie dodawane będą do salda głównego na koncie i będziesz mógł je wypłacić po osiągnięciu wymaganego obrotu.

Wymagany obrót : 3 x (Bonus + Depozyt):

 • Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
 • Wymagany obrót będzie liczony od chwili pierwszego zagrania za bonus
 • Zakłady z wykorzystaniem bonusu muszą mieć co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
 • Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
 • Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

Bonus 20 zł freebet!

Dodatkowo za otwarcie konta na stronie totolotek pl i po jego aktywacji, dostaniesz darmowy zakład 20 zł czyli tzw. Freebet 20 zł, który możesz wykorzystać na grę w zakładach bukmacherskich. Kupon bonusowy musi jednak posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00. Bonusem musisz obrócić trzy razy.

Totolotek rejestracja na stronie internetowej

W totolotku zarejestrować się można na dwa sposoby – na stronie internetowej poprzez wypełnienie formularza oraz w punkcie stacjonarnym Totolotka. W tym miejscu opiszemy proces rejestracji na stronie internetowej.

Sama rejestracja jest bardzo prosta, wymaga jednak wprowadzenia zdjęcia lub skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Nowa ustawa o grach hazardowych nakłada obowiązek od legalnie działających bukmacherów przeprowadzenie procesu uwierzytelnienia gracza m.in. w celu chronienia osób niepełnoletnich przed grami hazardowymi. Dlatego warto przed rozpoczęciem rejestracji przygotować obustronne zdjęcie dokumentu i dopiero przejść do formularza rejestracji.

Rejestracja Totolotek – kolejne kroki:

 1. Przejdź na stronę formularza rejestracji w totolotku klikając w nasz link:
 2. Wypełnij kolejne pola formularza podając na początku swoje dane osobowe: imię, nazwisko, swój adres, adres e-mail, PESEL, numer dowodu tożsamości itd. Następnie wprowadź unikalną nazwę użytkownika oraz utwórz hasło do konta. Pamiętaj, że musisz podać dane zgodnie z prawdą, zostaną one zweryfikowane przed pełną aktywacją konta.
 3. Pamiętaj o wpisaniu w polu Totolotek kod promocyjny: „WINWON”
 4. Potwierdź i kliknij w przycisk zarejestruj.
 5. W kolejnym kroku przejdź do swojej skrzynki e-mail którą podałeś podczas rejestracji i znajdź wiadomość od totolotka (jeżeli nie znalazłeś maila w głównym katalogu to poszukaj go w folderze spam). Otwórz wiadomość i kliknij w link aktywujący konto.

Po pomyślnym zakończeniu procesu rejestracji oczekuj szybkiej weryfikacji konta i to wszystko. Od tej chwili możesz legalnie grać u bukmachera totolotek.

totolotek

Totolotek bonusy i promocje

Oprócz bonusów powitalnych na start, bukmacher totolotek kod promocyjny posiada bogatą ofertę bonusów i promocji. Wszystkie te oferty możemy podzielić na 4 główne kategorie: bonusy powitalne, promocje okazjonalne, oferta lojalnościowa oraz konkursy organizowane przez bukmachera z okazji różnych wydarzeń sportowych. Poniżej przedstawiamy aktualną ofertą z którą zakłady bukmacherskie totolotek wychodzą do swojego klienta (oferta aktualna na dzień 28.11.18r.). Więcej informacji dotyczących poszczególnych bonusów znajdziecie w naszych artykułach poświęconych konkretnym ofertom. Przed skorzystaniem z promocji warto dokładnie zapoznać się z regulaminem jej dotyczącym.

Bonusy powitalne:

 • totolotek kod promocyjny Bonus na start do 1000 zł + 20 zł Freebet – szczegóły oferty powitalnej u bukmachera totolotek opisaliśmy w drugiej części tego artykułu zatytułowanej: „Totolotek kod promocyjny i bonus powitalny” zachęcamy do zapoznania się z jej opisem. Trzeba jednak zaznaczyć że skorzystać z tej promocji mogą wyłącznie tylko nowi klienci totolotka. Jeżeli spełniasz ten warunek to jednocześnie możesz wykorzystać nasz kod promocyjny: „WINWON” aby otrzymać większy benefit.

Promocje w totolotku okazjonalne:

Ta kategoria bonusów premiuje zakłady przyjmowane na określonych warunkach. Oferta Gram Grubo daje możliwość podniesienia wygranej kwoty o 14%, co w zasadzie równoważy koszty podatku jakimi jesteśmy obciążeni grając u polskich bukmacherów.

totolotek kod promocyjny

 • GRAM GRUBO – otrzymasz + 14% do wygranych w każdy piątek, jeżeli obstawisz kupon prosty lub live za min. stawkę 100 PLN po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Dotyczy wszystkich dyscyplin.
 • GRAM GRUBO EUROPEJSKIE PUCHARY – otrzymasz + 14% do wygranych z okazji meczów Ligi Mistrzów (wtorki i środy) oraz Ligi Europy (czwartki), jeżeli obstawisz kupon prosty lub live za min. stawkę 20 PLN po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Dotyczy wszystkich meczów piłkarskich w ramach rozgrywek LM i LE.
 • GRAM GRUBO REPREZENTACJA – otrzymasz + 14% do wygranych z okazji meczów piłkarskich biało-czerwonych, jeżeli obstawisz kupon prosty lub live za min. stawkę 20 PLN po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Dotyczy tylko meczów piłkarskich naszej reprezentacji.

Totolotek oferta lojalnościowa oraz totolotek kod promocyjny :

 • Poleć Przyjaciela – dzięki tej ofercie możemy skorzystać na poleceniu rejestracji u bukmachera totolotek. Jeżeli polecona osoba zarejestruje się to otrzymasz 70 zł, a nowy gracz otrzyma bonus na start 1000 zł + 20 zł freebet. Możesz polecić dowolną liczbę znajomych w zakładce „Moje konto” wpisując adres mailowy znajomego.

totolotek poleć przyjaciela

 • Vip Club – do klubu można dołączyć wyłącznie korzystając z otrzymanego zaproszenia od bukmachera totolotek. Tylko lojalni i aktywni gracze mogą liczyć na takie zaproszenie. Korzyści z przynależności do Vip Club jest mnóstwo m.in.: wysokie freebety, dedykowane promocje, bonusy urodzinowe, konkursy, wycieczki zagraniczne, indywidualna obsługa.
 • Bet Club – to klub gracza dla klientów Totolotka. Wszyscy uczestnicy programu za każdą postawioną złotówkę w zakładach Toto-Mix Live, Toto-Liga, Toto-Gol, Toto-Racing, konnych otrzymują punkty, które następnie można wymieniać w sklepie na wiele różnych nagród rzeczowych lub bonusy produktowe. Łączna wartość nagród w Bet Club to kilkaset tysięcy złotych!

Jak zbierać punkty w Bet Club:

 • Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt
 • Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt
 • Toto-Liga i Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt
 • Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt
 • GBI Racing = 1 zł x 3 pkt
 • Virtual = 1 zł x 3 pkt

Konkursy totolotek:

Na stronie totolotka możemy brać udział w licznie organizowanych konkursach, które zaś dotyczą aktywności gracza oraz poprawnego typowania meczów. W jednym z aktualnych konkursów możemy nawet wygrać wyjazd do Meksyku:

 • Niezły Meksyk – jeżeli uda nam się poprawnie wytypować wyniki nadchodzącej kolejki ekstraklasy mamy szansę otrzymać główną nagrodę. Aby wziąć udział w konkursie musimy posiadać konto gracza u bukmachera totolotek oraz konto na twitterze. Nasze typy publikujemy pod odpowiednim postem na koncie totolotka np. w poniższej formie:

Twój_Login #NiezłyMeksyk #GÓRKOR 1:1 #JAGLGD 0:1 #LEGZAG 1:3 #MIEPOG 1:0 #ŚLĄCRA 3:1 #WISARK 0:0 #WPŁLPO 1:2 #ZSOPIA 1:2

Pamiętaj o użyciu odpowiednich hashtagów! Nagrody w konkursie za kolejne miejsca: Miejsce 1:  Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Meksyku + nagroda o wartości 300  zł Miejsce 2:  Nagroda o wartości 200 zł Miejsce 3:  Nagroda o wartości 200 zł Miejsca 4-10: Nagroda o wartości 150 zł Miejsca 11-20: Nagroda o wartości 100 zł.

 • Konkursy na profilach społecznościowych – warto również obserwować oficjalne profile społecznościowe totolotka. Co jakiś czas publikowane są konkursy np. dotyczące poprawnego rozpoznania piłkarza, który strzelił bramkę zaprezentowaną na zretuszowanym i lekko rozmazanym obrazie video – najczęściej do wygrania są freebety na darmowy zakład.

Totolotek oferta

Bukmacher Totolotek posiada jedną z największych ofert wśród bukmacherów działających w naszym kraju. Każdego dnia możemy obstawiać kilkanaście tysięcy zakładów z wielu dyscyplin sportowych. Najbardziej rozbudowana jest oczywiście oferta na piłkę nożną, ale bez problemu znajdziemy także rozgrywki bardziej niszowe takie jak e-sport, sporty wirtualne, baseball i inne mało popularne w Polsce sporty.

Oferta przedmeczowa bukmachera jest znakomita, nieco gorzej jest z zakładami live, ale na wszystkie najbardziej popularne spotkania bez problemu znajdziemy bogatą ofertę zakładów.

Kursy bukmacherskie totolotek

Kursy w totolotku są często wyższe niż u konkurencji, dlatego warto posiadać konto u tego bukmachera aby korzystać z okazji na postawienie kuponu o wyższym przeliczniku niż gdzieś indziej. Godną zainteresowania ofertą specjalną są tzw. „Mega Kursy” gdzie znajdziemy wydarzenia z wyższym przelicznikiem kursowym.

Dyscypliny w ofercie Totolotka

U bukmachera Totolotek możemy obstawiać takie dyscypliny jak:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Hokej
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Piłka ręczna
 • Boks
 • Futbol amerykański
 • Rugby
 • Futsal
 • Snooker
 • MMA
 • Unihokej
 • Piłka wodna
 • Krykiet
 • Hokej na trawie
 • E-sport
 • Bandy
 • Skoki narciarskie
 • Tenis stołowy

Przedstawione wyżej dyscypliny to jednak nie wszystko co oferuje bukmacher totolotek. Na stronie totolotek pl znajdziemy również mniej popularne i częściej rozgrywane sporty jak np. Darts czy Bowling, ale również zakłady na wydarzenia specjalne dotyczące seriali np. Gry o tron, przyszłości Krzysztofa Piątka, Roberta Kubicy. W totolotku obstawiać możemy również kursy walut oraz zakłady sezonowe takie jak Biathlon Puchar Świata, Formułe 1, Narciarstwo Alpejskie itd. Oferta jest bardzo duża i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

E-sport

E-sport w totolotku to kolejna ciekawa propozycja dla wszystkich fanów rozgrywek CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive) oraz League of Legens. Sporty elektroniczne to wschodząca gwiazda zakładów bukmacherskich, coraz większa popularność licznie rozgrywanych turniejów gier komputerowych przekonała bukmacherów w tym także totolotka do przygotowania specjalnej oferty dla wszystkich chętnych na tego typu zakłady bukmacherskie. Oferta jest coraz szersza i na pewno z czasem zobaczymy w niej jeszcze więcej turniejów e-sportowych gotowych do obstawiania.

Zakłady live

Dzięki zakładom live w totolotku w każdej chwili możemy włączyć się do obstawiania wyniku zdarzenia sportowego na żywo. Zakłady live dostarczają dodatkowych emocji, często oferta zakładów specjalnych live jest bardziej rozbudowana od zakładów typu pre-match. Dynamika i zmienność sytuacji w meczu stwarza nam niezliczone okazje do zawierania niebanalnych zakładów. Obecnie każdy bukmacher internetowy posiada w swojej ofercie tzw. Live Betting i śmiało można napisać że jest to już standardem. Tego typu zakłady możemy obstawiać zarówno na komputerze desktopowym jak i na telefonie za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

Sporty wirtualne

W ostatnich czasach sporty wirtualne stały się niezwykle popularne ze względu na rosnącą fascynację grami takimi jak Fifa, Football Manager i inne sportowe gry. Wraz z rozwojem komputerowej rozrywki sportowej bukmacherzy zdecydowali się na wprowadzenie wirtualnych zakładów, w tym także zakłady totolotek.

Dzięki ofercie zakładów wirtualnych totolotek, możesz stawiać zakłady na mecze i ligi generowane komputerowo, w tym gry sportowe, takie jak piłka nożna, koszykówka i tenis. Ponadto gracz może obstawiać wyniki niezależnie od pory dnia. Oferta dostępna jest codziennie dla użytkowników, którzy chcą coś postawić. Zakłady wirtualne to wygodna opcja gry, przede wszystkim wtedy kiedy nie ma ciekawej oferty zakładów na prawdziwe wydarzenia np. ze względu na przerwę z rozgrywkach.

Totolotek Cashback

Cashback czyli zakład bezpieczny to opcja gry z asekuracją dostępna w ofercie specjalnej totolotka. Na stronie tego bukmachera pod zakładką Oferta specjalna znajdziemy m.in. ofertę cashback, która gwarantuje nam zwrot kwoty za którą się założyliśmy w określonej z góry sytuacji np. kiedy wydarzenie skończy się wynikiem 0:0. Ciekawa opcja, która daje nam dodatkowe bezpieczeństwo gry.

Totolotek Metody płatności

Totolotek współpracuje z wszystkimi większymi polskimi bankami. Pieniądze możemy wpłacać za pomocą pośredników oferujących szybkie płatności takich jak Dotpay czy Tpay. Można korzysta również z wirtualnego portfela Skrill. Pieniądze pojawiają się na koncie już po kilku minutach. Minimalna wpłata to 1zł. Wypłaty możemy dokonać na konto bankowe, a także na Skrill i Paysafecard.

Totomix oferta

Wpisując w wyszukiwarkę google frazę „totomix oferta” na pierwszej pozycji zauważymy stronę: https://cw.totolotek.pl/totomix/oferta/ – na tej stronie znajdziemy ofertę dotyczą zakładów zawieranych w punktach stacjonarnych totolotka.

Często myślące dla nowego użytkownika jest słowo Totomix, które może sugerować nazwę innego bukmachera. Bądźmy jednak spokojni, różnica między ofertą totolotek a ofertą totomix, którą znajdziemy na wskazanej wyżej stronie jest taka, że w pierwszy przypadku mamy do czynienia z zakładami internetowymi, a w drugim z zakładami stacjonarnymi u tego samego bukmachera.

Właściwie słowo Totomix oznacza typ kuponu zawierany u bukmachera Totolotek, niezależnie od tego czy zakładu dokonujemy w Internecie czy w kolekturze. Totomix to zakład prosty 1 X 2.

Totolotek aplikacja mobilna

Totolotek posiada dedykowaną aplikację mobilną na systemy Android oraz iOS. Korzystać możemy także z specjalnie przygotowanej wersji mobilnej strony, która oferuje pełną funkcjonalność normalnego serwisu. Dzięki możliwości mobilnego obstawiania, możemy stawiać zakłady w dowolnym czasie z dowolnego miejsca.

Totolotek punkty bukmacherskie i godziny otwarcia

Bukmacher na swojej stronie informuje nas, że posiada ponad 260 punktów stacjonarnych do przyjmowania zakładów. Praktycznie w każdej większej miejscowości znajdziemy kolekturę totolotka. Pamiętaj jednak, że często internetowa oferta kursowa jest atrakcyjniejsza od tej stacjonarnej, dlatego przed obstawieniem zakładu warto zajrzeć na stronę totolotek pl i sprawdzić czy prezentowane tam kursy nie są wyższe od tych w kolekturze.

totolotek punkty stacjonarne i godziny otwarcia

Standardowe godziny pracy punktów sprzedaży sieci Totolotek:

 • Poniedziałek: 10:00-18:00
 • Wtorek-Piątek: 09:30-19:30
 • Sobota: 09:30-18:30
 • Niedziela: 09:30-16:30 (*wybrane punkty do 18:30)

Wybrane punkty czynne w niedziele do 18:30:

 • Białystok, Dr. I. Białówny 4 lok.3
 • Dębno, Baczewskiego 18/2
 • Dzierżoniów, oś Tęczowe 20-a-2
 • Gdańsk, ul.Podwale Grodzkie 2 (Budynek Dworca Kolejowego Gdańsk Główny)
 • Gdańsk, ul. Pomorska 24A
 • Gdynia, Plac Konstytucji 1 (Budynek Dworca Kolejowego Gdynia Główna lokal nr GK1.15)
 • Gniezno, oś. Władysława Łokietka 25E
 • Kraków, ul. J. Meissnera 32
 • Kraków, ul. Królewska 1
 • Kraków ul. Wybickiego 8
 • Leszno, ul. Dworcowa 7
 • Olsztyn, ul. Partyzantów 69/1
 • Reda, ul. Adama Mickiewicza 7
 • Sławno, ul. Koszalińska 10
 • Sosnowiec, ul. Kopalniana

Zaangażowanie sponsoringowe totolotka

Legalni bukmacherzy w Polsce chętnie angażują się w akcje sponsoringowe organizacji sportowych, prowadząc jak sami nazywają politykę społecznie odpowiedzialnego biznesu. Sponsoring to jeden z niewielu sposobów reklamy i promocji, który nie został ograniczony przez zapisy ustawy o grach hazardowych. Totolotek aktywnie wspiera polski sport w ten właśnie sposób.

Totolotek S.A. jako oficjalny partner wspiera obecnie rozgrywki Pucharu Polski w piłce nożnej, Lechię Gdańsk – czołowy klub piłkarskiej Ekstraklasy, PGE Skrę Bełchatów – najbardziej utytułowany polski klub siatkarski w XXI wieku, aktualnego mistrza Polski, sekcję koszykówki Legii Warszawa oraz KTS WESZŁO.

Przez dwa lata od 2014 do 2016 Totolotek sponsorował zespół Górnika Zabrze i Wisły Kraków oraz w latach 2014-2017 Jagiellonię Białystok. W 2015 roku wspierał turniej tenisowy Katowice Open oraz Mistrzostwa Świata Super Enduro w Łodzi.

Totolotek online – opis strony www

Internetowe zakłady bukmacherskie Totolotek znajdziemy pod adresem strony: totolotek.pl. Układ oraz funkcjonalność strony nie odbiega od konkurencji, można napisać że jest typowa dla tej branży. Na stronie głównej znajdziemy banery informacyjne o aktualnej ofercie i promocjach, pasek logowania i rejestracji oraz menu główne z zakładkami: zakłady bukmacherskie, zakłady live, virtuals, zakłady piłkarskie, bonusy, mobile, pomoc.

Najczęściej wybieraną zakładką przez graczy są oczywiście zakłady bukmacherskie, gdzie znajdziemy aktualną ofertę internetową na wszystkie zdarzenia. Podstrona ta została podzielona na 3 kolumny, z lewej strony znajdziemy wyszukiwarkę oraz kategorie dyscyplin, na środku panel z listą wszystkich zdarzeń sportowych, na prawej stronie znajdziemy zaś moduł generatora kuponów bukmacherskich.

Strona jest na tyle intuicyjna, że jej obsługa nie powinna sprawiać żadnego problemu. Jeżeli jednak z czymś sobie nie poradzimy to naturalnie możemy skorzystać z zakładki pomoc lub napisać do pracownika z biura obsługi klienta klikając w ikonę chmurki (live chat).

Totolotek Aktualna Strona Internetowa

totolotek strona

Totolotek 3 rok w Legii – Materiał Promocyjny

Totolotek profile społecznościowe i grupy dyskusyjne

Bukmacher Totolotek jest również aktywny na najważniejszych portalach społecznościowych. Warto obserwować te profile, dlatego że często znajdziemy na nich korzystne promocje i konkursy ale również garść przydatnych informacji na tematy sportowe. Poniżej lista kont społecznościowych totolotka oraz grupy dyskusyjnej. Poznaj Totolotek Opinie .

 • Facebook:
 • Twitter:
 • Grupa na facebooku:
 • Blog:
 • Instagram:

Tololotek opinie

Totolotek to w pełni legalny, polski bukmacher. Korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne i nie grozi żadnymi konsekwencjami. Dostęp do zakładów mamy zarówno w punktach stacjonarnych jak i w Internecie. Dzięki ciekawym bonusom i dużej gamie dostępnych zakładów sportowych nikt nie będzie się tam nudził i każdy znajdzie coś dla siebie. Totolotek to obecnie jeden z najlepszych polskich bukmacherów.

Totomix oferta

tagi: bukmacher totolotek, oferta totolotek, totolotek, totolotek bukmacher, totolotek oferta, totolotek zakłady, totolotek zakłady bukmacherskie, zakłady bukmacherskie totolotek, zakłady totolotek

Oceń Bukmachera
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *